לפרטים והזמנות

072-3937695

ביובית באשדוד

שירותי ביובית באשדוד כבר מעל 20 שנה

ביובית 2000, הוקמה על ידי עמרי כהן ומספקת שירותי ביובית באשדוד כבר מעל 20 שנה.

לקוחותינו נמנים בין המגזר הציבורי – עיריות, מוסדות ממשלה, מועצות מקומיות והן לקוחות פרטיים הנזקקים לשירותי ביובית. נשמח להעניק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות שלנו מעידים עלינו

בין לקוחותינו

פתיחת סתימות ביוב אשדוד

טכנולוגיה מתקדמת שתשחרר כל סתימה בכל ביוב. החל מקפיצים וכלים שונים ועד לביובית שתפתח את הסתימה בתוך זמן קצר.

תיקון צנרת ללא הרס אשדוד

הטכנולוגיה המובילה בארץ ובעולם לתיקון ושיקום קווי ביוב שחוסכים כסף, הרס וכאב ראש. שרוול צנרות וטכניקות חדישות לחידוש צנרת.

צילום קווי ביוב אשדוד

צילום קווי ביוב למיפוי וזיהוי תקבלות בצורה מהירה ומקצועית. יעיל לגילוי של סדקים, שברים שורשים ועוד. אפשרות להקלטה ושמירת הצילום.

שורשים בביוב אשדוד

הסרה וניקוש שורשים מביוב באופן מהיר ומקצועי כולל מניעה של הופעתם בהמשך. אנחנו מומחים בתחום זה מעל 20 שנה.

מפריד שומנים אשדוד

שירות מקצועי ואמין לבעלי מסעדות ועסקים שמתחיל בהתקנת מפריד שומן לפי התקן וממשיך בשירות תקופתי, מקצועי ובמחיר משתלם.

החלפת צנרת אשדוד

החלפת צנרת ביוב עם קבלן מקצועי, חומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת. התקנת קווי ביוב קטנים או גדולים כולל הגשה לטופס 4 במידת הצורך.

שאיבת ביוב אשדוד

באמצעות משאבת יניקה עוצמתית במיוחדהמחוברת אל מיכל איסוף בעל קיבולת משתנה. ניתן לשאוב ביוב או נוזלים אחרים מכל מקום.

ביובית נמוכה אשדוד

ביובית קטנה ונגישה היכולה להגיע לכל מקום לרבות חניונים ורחובות צפופים בניגוד לביוביות נפוצות, מדובר בכלי חזק ועוצמתי במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

סרטונים מהשטח

ביובית באשדוד מחירים

הזמנת ביוביתהחל מ-600 ש”ח
ביובית נמוכההחל מ-890 ש״ח
פתיחת סתימות ביוב580 ש״ח – 820 ש”ח
שאיבות ביובהחל מ-550 ש”ח
שטיפת קווי ביובהחל מ-100 ש״ח למטר (הנחה לקווים ארוכים)
ניקוי שורשים בביוב690 – 1590 ש”ח
שאיבת בור שומןהחל מ-600 ש”ח
שאיבת בור ביוב700 – 1500 ש”ח
צילום קווי ביוב950 – 1890 ש”ח

שירותי ביובית באשדוד בנתניה - שאלות נפוצות

הזמנת שירותי ביובית ועלותיהן תלויה באופי העבודה, קושי וחומרת המצב ומשך זמן העבודה המוערך בשטח. באתר אנחנו מציגים מחירונים במטרה לתת לכם טווח מחירים, כדי שיהיה לכם מעט מושג כמה יעלה השירות.

כן, ביובית 2000 מספקת שירותי ביובית בפריסה רחבה, עם צוות מקצועי ומיומן, טכנולוגיה מתקדמת ביותר וזאת במטרה לפתור לכם את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

חשיבותן של ביוביות באשדוד: שילוב של יעילות ויתרונות סביבתיים

העיר אשדוד נשענת על שירותים חיוניים שונים כדי לשמור על התשתיות ולהבטיח את רווחת תושביה. שירות חיוני אחד כזה הוא השימוש בביוביות. כלי רכב מיוחדים אלו ממלאים תפקיד חיוני בשמירה על מערכת התברואה בעיר, מניעת סתימות והבטחת זרימה יעילה של שפכים. במאמר זה נבחן את חשיבותן של ביוביות באשדוד, תוך שימת דגש על יכולותיהן, יתרונותיהן ותרומתם לשמירה על סביבה נקייה ובת קיימא.

תפקידן של ביוביות במערכת התברואה באשדוד

ניקוי חסימות ומניעת הצפה:

  1. הזרקת מים בלחץ גבוה: ביוביות משתמשות בסילוני מים בלחץ גבוה כדי להסיר סתימות בתוך קווי הביוב של העיר. מנגנון הזרקה רב עוצמה זה מסייע בניקוי פסולת, משקעים וחסימות אחרות, ומונע הצפת גדות פוטנציאלית וגיבויי ביוב.
  2. ניקיון יעיל: המשאיות יכולות לנקות ביעילות את צנרת הביוב, להסיר שומנים שהצטברו, בוצה וחומרים אחרים שעלולים להפריע לזרימת שפכים. תהליך זה מסייע לשמור על תפקוד מיטבי של מערכת התברואה.

שילוב כותרות H2 ו-H3: הרבגוניות של ביוביות

  1. יכולת ואקום: ביוביות מצוידות במערכות ואקום חזקות שיכולות לחלץ גם פסולת נוזלית וגם פסולת מוצקה מקווי הביוב. תכונה רב-תכליתית זו מאפשרת הסרה יעילה של סוגים שונים של פסולת, כולל סחף, בוץ וחפצים גדולים אף יותר.
  2. חפירת הידרו: בנוסף ליכולות פינוי הביוב שלהן, משאיות אלו יכולות לבצע גם משימות חפירה הידרו. שיטה זו כרוכה בשימוש בסילוני מים בלחץ גבוה כדי לשבור אדמה ולאחר מכן שאיבת אבק של הסילוף שנוצר, מה שהופך אותו לפתרון יעיל לחפירה ותיקונים תת-קרקעיים.

היתרונות של ביוביות באשדוד

יתרונות סביבתיים:

  1. זיהום מופחת: על ידי הסרה יעילה של סתימות ושמירה על זרימה חלקה של מי שפכים, ביוביות מסייעות במניעת שפיכת ביוב וזיהום סביבתי אפשרי.
  2. חיסכון במים: משאיות אלו משתמשות במערכות מתקדמות למחזור מים, הממזערות את צריכת המים במהלך תהליך הניקוי. מאמץ שימור זה תורם למטרות הקיימות של העיר.

סיכום

ביוביות הן נכס הכרחי במערך התברואה של אשדוד, הממלאות תפקיד חיוני בשמירה על ניקיון העיר ומניעת מפגעים סביבתיים פוטנציאליים. יכולתם לשלב בין יכולות הזרקת מים ווואקום בלחץ גבוה מבטיחה ניקוי יעיל של סתימות וניקוי יעיל של צנרת הביוב. באמצעות שימוש במשאיות אלו, אשדוד יכולה לשפר את התשתיות שלה, למזער את הזיהום ולקדם סביבה בת קיימא לתושביה.