לפרטים והזמנות

072-3937695

ביובית בגבעתיים

שירותי ביובית בגבעתיים כבר מעל 20 שנה

ביובית 2000, הוקמה על ידי עמרי כהן ומספקת שירותי ביובית בגבעתיים כבר מעל 20 שנה.

לקוחותינו נמנים בין המגזר הציבורי – עיריות, מוסדות ממשלה, מועצות מקומיות והן לקוחות פרטיים הנזקקים לשירותי ביובית. נשמח להעניק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות שלנו מעידים עלינו

בין לקוחותינו

פתיחת סתימות ביוב גבעתיים

טכנולוגיה מתקדמת שתשחרר כל סתימה בכל ביוב. החל מקפיצים וכלים שונים ועד לביובית שתפתח את הסתימה בתוך זמן קצר.

תיקון צנרת ללא הרס גבעתיים

הטכנולוגיה המובילה בארץ ובעולם לתיקון ושיקום קווי ביוב שחוסכים כסף, הרס וכאב ראש. שרוול צנרות וטכניקות חדישות לחידוש צנרת.

צילום קווי ביוב גבעתיים

צילום קווי ביוב למיפוי וזיהוי תקבלות בצורה מהירה ומקצועית. יעיל לגילוי של סדקים, שברים שורשים ועוד. אפשרות להקלטה ושמירת הצילום.

שורשים בביוב גבעתיים

הסרה וניקוש שורשים מביוב באופן מהיר ומקצועי כולל מניעה של הופעתם בהמשך. אנחנו מומחים בתחום זה מעל 20 שנה.

מפריד שומנים גבעתיים

שירות מקצועי ואמין לבעלי מסעדות ועסקים שמתחיל בהתקנת מפריד שומן לפי התקן וממשיך בשירות תקופתי, מקצועי ובמחיר משתלם.

החלפת צנרת גבעתיים

החלפת צנרת ביוב עם קבלן מקצועי, חומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת. התקנת קווי ביוב קטנים או גדולים כולל הגשה לטופס 4 במידת הצורך.

שאיבת ביוב גבעתיים

באמצעות משאבת יניקה עוצמתית במיוחדהמחוברת אל מיכל איסוף בעל קיבולת משתנה. ניתן לשאוב ביוב או נוזלים אחרים מכל מקום.

ביובית נמוכה גבעתיים

ביובית קטנה ונגישה היכולה להגיע לכל מקום לרבות חניונים ורחובות צפופים בניגוד לביוביות נפוצות, מדובר בכלי חזק ועוצמתי במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

סרטונים מהשטח

ביובית בגבעתיים מחירים

הזמנת ביוביתהחל מ-600 ש”ח
ביובית נמוכההחל מ-890 ש״ח
פתיחת סתימות ביוב580 ש״ח – 820 ש”ח
שאיבות ביובהחל מ-550 ש”ח
שטיפת קווי ביובהחל מ-100 ש״ח למטר (הנחה לקווים ארוכים)
ניקוי שורשים בביוב690 – 1590 ש”ח
שאיבת בור שומןהחל מ-600 ש”ח
שאיבת בור ביוב700 – 1500 ש”ח
צילום קווי ביוב950 – 1890 ש”ח

שירותי ביובית בגבעתיים בנתניה - שאלות נפוצות

הזמנת שירותי ביובית ועלותיהן תלויה באופי העבודה, קושי וחומרת המצב ומשך זמן העבודה המוערך בשטח. באתר אנחנו מציגים מחירונים במטרה לתת לכם טווח מחירים, כדי שיהיה לכם מעט מושג כמה יעלה השירות.

כן, ביובית 2000 מספקת שירותי ביובית בפריסה רחבה, עם צוות מקצועי ומיומן, טכנולוגיה מתקדמת ביותר וזאת במטרה לפתור לכם את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

חשיבותן של ביוביות בגבעתיים: יתרונות ויישומים

ביוביות ממלאות תפקיד מכריע בשמירה על הניקיון והתפקוד של מערכת הביוב בגבעתיים. כלי רכב מיוחדים אלו מצוידים בטכנולוגיה מתקדמת ובכלים רבי עוצמה לניהול ולטפל בבעיות שונות הקשורות לביוב. במאמר זה נבחן את חשיבותן של ביוביות, את יכולותיהן ואת היתרונות שהן מציעות לקהילה.

הבנת ביוביות

ביוביות, הידועות גם בתור משאיות ואקום או משאיות לניקוי ביוב, תוכננו במיוחד להתמודד עם האתגרים הקשורים לתחזוקה וניקיון ביוב. משאיות אלו מצוידות במערכת הזרקת מים בלחץ גבוה ובמערכת ואקום עוצמתית, המאפשרות להן לבצע מגוון רחב של משימות ביעילות.

יישומים ויכולות

  1. ניקוי ותחזוקה של ביוב: ביוביות משמשות בעיקר לניקוי ותחזוקת מערכת הביוב בגבעתיים. מערכת הזרקת מים בלחץ גבוה יכולה להסיר ביעילות פסולת, בוצה וסתימות אחרות מצינורות הביוב, להבטיח זרימה חלקה ומניעת גיבויים והצפות פוטנציאליות.
  2. חפירת הידרו: ביוביות משמשות גם לחפירה הידרו, שיטת חפירה לא הרסנית. טכניקה זו כוללת שימוש במים בלחץ גבוה כדי לפרק אדמה או פסולת, אשר לאחר מכן שואבים בו זמנית לתוך מיכל האחסון של המשאית. חפירת הידרו משמשת בדרך כלל לפרויקטים שונים של בנייה ותיקון, כגון חשיפת קווי שירות או יצירת תעלות.
  3. ניקוי מלכודות שומן: מסעדות ומטבחים מסחריים מייצרים כמות משמעותית של פסולת שומנים ושמן. ביוביות יכולות לנקות ביעילות מלכודות שומן, למנוע סתימות ולשמור על תפקוד תקין. מערכת הזרקת מים בלחץ גבוה מסירה ביעילות הצטברות שומנים, מבטיחה עמידה בתקנות איכות הסביבה ומונעת בעיות אינסטלציה יקרות.

היתרונות של ביוביות

  1. יעילות וחיסכון בזמן: ביוביות מציעות פתרון יעיל ביותר למשימות ניקוי ותחזוקה של ביוב. השילוב של הזרקת מים בלחץ גבוה ומערכות ואקום מאפשר הסרה מהירה ויעילה של פסולת וחסימות. יעילות זו חוסכת זמן וממזערת את ההפרעות לקהילה.
  2. רבגוניות: משאיות אלו הן תכליתיות ויכולות להתמודד עם מגוון רחב של משימות, כולל ניקוי קווי ביוב, ניקוז סערה, אגני תפיסה ובורות ספיגה. יכולת ההסתגלות שלהם הופכת אותם לנכס רב ערך בשמירה על הניקיון והפונקציונליות הכוללת של מערכת הביוב.
  3. ידידותי לסביבה: השימוש בסילוף מים בלחץ גבוה בביוביות ממזער את הצורך בכימיקלים קשים, מה שהופך אותם לידידותיים לסביבה. שיטת ניקוי זו אינה רעילה ואינה מהווה סיכון למערכת האקולוגית. בנוסף, מערכת הוואקום מבטיחה סילוק נאות של הפסולת שנאספה תוך הקפדה על תקנות איכות הסביבה.
  4. עלות-תועלת: תחזוקה וניקוי שוטפים של מערכת הביוב באמצעות ביוביות יכולים לסייע במניעת בעיות גדולות ותיקונים יקרים בטווח הארוך. על ידי טיפול מיידי בסתימות ופסולת, משאיות אלו תורמות לאריכות ימים ויעילות של התשתית, וחוסכות כסף לעירייה ולתושבים.

סיכום:

ביוביות ממלאות תפקיד חיוני בתחזוקת מערכת הביוב בגבעתיים. הטכנולוגיה המתקדמת שלהם, היכולות החזקות והיתרונות הרבים שלהם הופכים אותם לכלי הכרחי לניקוי ביוב יעיל, תחזוקה וחפירה הידרו. על ידי השקעה ברכבים מיוחדים אלו, גבעתיים מבטיחה מערכת ביוב נקייה ומתפקדת, לטובת הקהילה והסביבה.