לפרטים והזמנות

072-3937695

ביובית ביפו

שירותי ביובית ביפו כבר מעל 20 שנה

ביובית 2000, הוקמה על ידי עמרי כהן ומספקת שירותי ביובית ביפו כבר מעל 20 שנה.

לקוחותינו נמנים בין המגזר הציבורי – עיריות, מוסדות ממשלה, מועצות מקומיות והן לקוחות פרטיים הנזקקים לשירותי ביובית. נשמח להעניק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות שלנו מעידים עלינו

בין לקוחותינו

פתיחת סתימות ביוב יפו

טכנולוגיה מתקדמת שתשחרר כל סתימה בכל ביוב. החל מקפיצים וכלים שונים ועד לביובית שתפתח את הסתימה בתוך זמן קצר.

תיקון צנרת ללא הרס יפו

הטכנולוגיה המובילה בארץ ובעולם לתיקון ושיקום קווי ביוב שחוסכים כסף, הרס וכאב ראש. שרוול צנרות וטכניקות חדישות לחידוש צנרת.

צילום קווי ביוב יפו

צילום קווי ביוב למיפוי וזיהוי תקבלות בצורה מהירה ומקצועית. יעיל לגילוי של סדקים, שברים שורשים ועוד. אפשרות להקלטה ושמירת הצילום.

שורשים בביוב יפו

הסרה וניקוש שורשים מביוב באופן מהיר ומקצועי כולל מניעה של הופעתם בהמשך. אנחנו מומחים בתחום זה מעל 20 שנה.

מפריד שומנים יפו

שירות מקצועי ואמין לבעלי מסעדות ועסקים שמתחיל בהתקנת מפריד שומן לפי התקן וממשיך בשירות תקופתי, מקצועי ובמחיר משתלם.

החלפת צנרת יפו

החלפת צנרת ביוב עם קבלן מקצועי, חומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת. התקנת קווי ביוב קטנים או גדולים כולל הגשה לטופס 4 במידת הצורך.

שאיבת ביוב יפו

באמצעות משאבת יניקה עוצמתית במיוחדהמחוברת אל מיכל איסוף בעל קיבולת משתנה. ניתן לשאוב ביוב או נוזלים אחרים מכל מקום.

ביובית נמוכה יפו

ביובית קטנה ונגישה היכולה להגיע לכל מקום לרבות חניונים ורחובות צפופים בניגוד לביוביות נפוצות, מדובר בכלי חזק ועוצמתי במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

סרטונים מהשטח

ביובית ביפו מחירים

הזמנת ביוביתהחל מ-600 ש”ח
ביובית נמוכההחל מ-890 ש״ח
פתיחת סתימות ביוב580 ש״ח – 820 ש”ח
שאיבות ביובהחל מ-550 ש”ח
שטיפת קווי ביובהחל מ-100 ש״ח למטר (הנחה לקווים ארוכים)
ניקוי שורשים בביוב690 – 1590 ש”ח
שאיבת בור שומןהחל מ-600 ש”ח
שאיבת בור ביוב700 – 1500 ש”ח
צילום קווי ביוב950 – 1890 ש”ח

שירותי ביובית ביפו בנתניה - שאלות נפוצות

הזמנת שירותי ביובית ועלותיהן תלויה באופי העבודה, קושי וחומרת המצב ומשך זמן העבודה המוערך בשטח. באתר אנחנו מציגים מחירונים במטרה לתת לכם טווח מחירים, כדי שיהיה לכם מעט מושג כמה יעלה השירות.

כן, ביובית 2000 מספקת שירותי ביובית בפריסה רחבה, עם צוות מקצועי ומיומן, טכנולוגיה מתקדמת ביותר וזאת במטרה לפתור לכם את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

פוסט זה בבלוג מספק מבט מקיף על מערכת הביוב הסבוכה של יפו, החלק הדרומי והעתיק ביותר של העיר תל אביב, בישראל. אנו מתעמקים בהיסטוריה שלה, באתגרים העומדים בפניהם, בפתרונות החדשניים שיושמו ובעתיד ניהול השפכים בעיר.

1. 'בטן העיר: סקירה היסטורית של הביוב ביפו'

ליפו, עיר חוף תוססת בישראל, יש היסטוריה עשירה שראשיתה אלפי שנים. כמו בכל מרכז עירוני משגשג, נושא ניהול פסולת וביוב נכון היה היבט מכריע בפיתוחו. לאורך מאות השנים, יפו הייתה עדה לשלבים שונים של מערכות ביוב, כל אחד מהם משקף את ההתקדמות הטכנולוגית ואת הצרכים החברתיים של תקופתו.

מערכת הביוב הקדומה ביותר הידועה ביפו נמשכת לתקופה הרומית. חפירות ארכיאולוגיות חשפו תעלות תת קרקעיות שמורות היטב וצינורות ששימשו להובלת שפכים הרחק מהעיר. מערכות עתיקות אלו מדגישות את החשיבות שהושמה לשמירה על ניקיון והיגיינה גם בימי קדם.

ככל שהעיר התרחבה והתחדשה, כך גם תשתית הביוב שלה. בסוף המאה ה-19, בתקופה העות'מאנית, יפו הוכנסה מערכת ביוב מתקדמת יותר. נבנתה רשת של צינורות תת קרקעיים לאיסוף והובלת שפכים למתקני טיפול או ישירות לים. זה סימן אבן דרך משמעותית במאמצי התברואה של העיר והניח את הבסיס להתפתחויות עתידיות.

אולם עם גידול אוכלוסיית יפו והעיור, מערכת הביוב התמודדה עם אתגרים חדשים. התשתיות בעיר התקשו לעמוד בקצב הביקוש הגובר, מה שהוביל לבעיות כמו הצפת ביוב וזיהום סביבתי. בשנים האחרונות נעשו מאמצים להתמודד עם אתגרים אלו ולשפר את היעילות והיכולת של מערכת הביוב.

2. 'אתגרים בעומק: אילו מכשולים מתמודדת מערכת הביוב?'

מערכת הביוב ביפו, כמו כל אזור עירוני, עומדת בפני שורה של אתגרים שיש להתגבר עליהם כדי להבטיח ניהול אפקטיבי של פסולת. אחד המכשולים העיקריים הוא התשתית המזדקנת. רבים מהצינורות והתעלות התת קרקעיות המרכיבות את מערכת הביוב נבנו לפני עשרות שנים ומתדרדרים עם הזמן. זה מוביל לבעיות כמו דליפות, סתימות וקיבולת מופחתת, הדורשים תחזוקה ותיקונים תכופים.

אתגר נוסף הוא העיור המהיר וגידול האוכלוסייה ביפו. ככל שנבנים יותר מבנים ואזורי מגורים, הביקוש למערכת הביוב עולה. התשתית הקיימת עשויה להתקשה להתמודד עם הכמות הגבוהה יותר של שפכים שנוצרו, מה שיוביל לגיבויים פוטנציאליים והצפות. שדרוג המערכת כדי להכיל את האוכלוסייה הגדלה הופך חיוני.

בנוסף לאתגרים הפיזיים, מערכת הביוב מתמודדת גם עם דאגות סביבתיות. יפו ממוקמת בסמוך לים התיכון, מה שהופך אותו חיוני למניעת הגעת שפכים לא מטופלים למי החוף. הבטחה שהמערכת מטפלת ומפנה ביעילות שפכים היא חיונית להגנה על המערכת האקולוגית הימית ועל בריאותם של צופי החוף.

מכשול נוסף הוא נושא החיבורים הבלתי חוקיים והפרשות לא מורשות. חלק מהאנשים הפרטיים והעסקים עלולים לעקוף את מערכת הביוב, ולגרום לזיהום ולהעמיס על אזורים מסוימים ברשת. איתור ומניעה של חיבורים בלתי מורשים אלה הוא אתגר מתמשך הדורש מאמצי ניטור ואכיפה.

לבסוף, מערכת הביוב של יפו צריכה להתמודד עם גורמים טבעיים כמו גשמים כבדים והצפות. בתקופות של גשמים עזים, המערכת עלולה להיות מוצפת, מה שמוביל לגיבוי ביוב ולזיהום פוטנציאלי. יישום אמצעים לניהול נגר מי סערה והבטחת עמידות המערכת בפני אירועי מזג אוויר קיצוניים חיוניים בשמירה על יעילותה.

3. 'מפנה את הגאות: פתרונות חדשניים בניהול השפכים של יפו'

בשנים האחרונות מיישמת יפו פתרונות חדשניים לשיפור ניהול השפכים והתמודדות עם האתגרים העומדים בפני מערכת הביוב שלה. אחת הגישה הבולטת היא שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לניטור ותחזוקה. זה כולל התקנת חיישנים ומערכות ניטור מרחוק המספקות נתונים בזמן אמת על מצב הצנרת וזרימת שפכים. טכנולוגיות אלו עוזרות לזהות בעיות פוטנציאליות לפני שהן מסלימות ומאפשרות תחזוקה יזומה, תוך הפחתת התדירות וההשפעה של שיבושים.

פתרון חדשני נוסף הוא הטמעת מערכות טיהור שפכים מבוזרות. מערכות אלו, כגון שטחי ביצה בנויים ומפעלי טיהור מבוזרים, נועדו לטפל בשפכים במקור או בסמוך לה, ולהפחית את העומס על מערכת הביוב המרכזית. גישה זו לא רק משפרת את יעילות הטיפול בשפכים אלא גם מפחיתה את הצורך בהרחבת תשתיות נרחבת.

יתר על כן, יפו משקיעה בפרקטיקות בר קיימא וידידותיות לסביבה לטיפול בשפכים. העיר בוחנת את השימוש בתשתיות ירוקות, כגון גינות גשם וביוסוואלים, לניהול נגר מי סערה ולסנן מזהמים באופן טבעי. בנוסף, הטמעת מערכות עיכול אנאירוביות אפשרה ללכוד והמרה של פסולת אורגנית לביוגז, שיכול לשמש כמקור אנרגיה מתחדש.

שיתוף הפעולה בין העירייה, מוסדות המחקר וגופים במגזר הפרטי היה מכריע בהנעת הפתרונות החדשניים הללו. נוצרו שותפויות לפיתוח ובדיקת טכנולוגיות חדשות, שיתוף מומחיות והבטחת מימון לפרויקטים. מעורבות הקהילה המקומית באמצעות קמפיינים של חינוך ומודעות שיחקה גם היא תפקיד משמעותי בקידום שימוש אחראי במים והפחתת העומס על מערכת הביוב.

4. 'לעתיד: מה צופן העתיד למערכת הביוב של יפו?'

בעוד יפו ממשיכה להתקדם ולצמוח, עתיד מערכת הביוב שלה נראה מבטיח. העירייה מחויבת להשקיע בשדרוג תשתיות ובהרחבה כדי לעמוד בדרישות ההולכות וגדלות של אוכלוסייה גדלה. רשתות צנרת משופרות, תחנות שאיבה ומפעלי טיהור מתוכננים ומיושמים כדי לשפר את היעילות והקיבולת של מערכת הביוב.

מעבר לכך, שילוב טכנולוגיה חכמה וניתוח נתונים ימלא תפקיד משמעותי בעתיד מערכת הביוב של יפו. מערכות ניטור מתקדמות יספקו תובנות בזמן אמת על ביצועי המערכת, יאפשרו מענה מהיר לכל בעיה ואופטימיזציה של הקצאת משאבים. ניתוח חיזוי ישמש גם כדי לחזות את צרכי התחזוקה ולמנוע כשלים, מזעור שיבושים והבטחת מערכת ביוב אמינה.

קיימות תהיה מוקד מרכזי בעתיד מערכת הביוב של יפו. העירייה שואפת לצמצם עוד יותר את ההשפעה הסביבתית של ניהול שפכים על ידי חקר מקורות אנרגיה מתחדשים ויישום טכנולוגיות חסכוניות באנרגיה. זה כולל שימוש פוטנציאלי באנרגיה סולארית לתהליכי טיפול ואימוץ מערכות צריכת אנרגיה נמוכה לשאיבה וטיפול.

כמו כן, שיתוף פעולה עם עיריות שכנות ורשויות ניהול מים אזוריות יהיה חיוני לעתיד מערכת הביוב של יפו. על ידי עבודה משותפת, גופים אלה יכולים לחלוק משאבים, ידע ושיטות עבודה מומלצות כדי ליצור רשת ביוב משולבת ויעילה יותר המשרתת את האזור כולו.

מערכת הביוב של יפו עברה כברת דרך, ומשקפת את אופייה החוסן של העיר. למרות האתגרים, העיר מיישמת ללא הרף טכנולוגיות ואסטרטגיות מודרניות לשיפור ניהול השפכים שלה. ככל שאנו מתקדמים לעתיד, הדגש נותר על פתרונות ברי קיימא, הבטחת סביבה נקייה ובריאה לתושבי יפו.