לפרטים והזמנות

072-3937695

ביובית בפתח תקווה

שירותי ביובית בפתח תקווה כבר מעל 20 שנה

ביובית 2000, הוקמה על ידי עמרי כהן ומספקת שירותי ביובית בפתח תקווה כבר מעל 20 שנה.

לקוחותינו נמנים בין המגזר הציבורי – עיריות, מוסדות ממשלה, מועצות מקומיות והן לקוחות פרטיים הנזקקים לשירותי ביובית. נשמח להעניק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות שלנו מעידים עלינו

בין לקוחותינו

פתיחת סתימות ביוב פתח תקווה

טכנולוגיה מתקדמת שתשחרר כל סתימה בכל ביוב. החל מקפיצים וכלים שונים ועד לביובית שתפתח את הסתימה בתוך זמן קצר.

תיקון צנרת ללא הרס פתח תקווה

הטכנולוגיה המובילה בארץ ובעולם לתיקון ושיקום קווי ביוב שחוסכים כסף, הרס וכאב ראש. שרוול צנרות וטכניקות חדישות לחידוש צנרת.

צילום קווי ביוב פתח תקווה

צילום קווי ביוב למיפוי וזיהוי תקבלות בצורה מהירה ומקצועית. יעיל לגילוי של סדקים, שברים שורשים ועוד. אפשרות להקלטה ושמירת הצילום.

שורשים בביוב פתח תקווה

הסרה וניקוש שורשים מביוב באופן מהיר ומקצועי כולל מניעה של הופעתם בהמשך. אנחנו מומחים בתחום זה מעל 20 שנה.

מפריד שומנים פתח תקווה

שירות מקצועי ואמין לבעלי מסעדות ועסקים שמתחיל בהתקנת מפריד שומן לפי התקן וממשיך בשירות תקופתי, מקצועי ובמחיר משתלם.

החלפת צנרת פתח תקווה

החלפת צנרת ביוב עם קבלן מקצועי, חומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת. התקנת קווי ביוב קטנים או גדולים כולל הגשה לטופס 4 במידת הצורך.

שאיבת ביוב פתח תקווה

באמצעות משאבת יניקה עוצמתית במיוחדהמחוברת אל מיכל איסוף בעל קיבולת משתנה. ניתן לשאוב ביוב או נוזלים אחרים מכל מקום.

ביובית נמוכה פתח תקווה

ביובית קטנה ונגישה היכולה להגיע לכל מקום לרבות חניונים ורחובות צפופים בניגוד לביוביות נפוצות, מדובר בכלי חזק ועוצמתי במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

סרטונים מהשטח

ביובית בפתח תקווה מחירים

הזמנת ביוביתהחל מ-600 ש”ח
ביובית נמוכההחל מ-890 ש״ח
פתיחת סתימות ביוב580 ש״ח – 820 ש”ח
שאיבות ביובהחל מ-550 ש”ח
שטיפת קווי ביובהחל מ-100 ש״ח למטר (הנחה לקווים ארוכים)
ניקוי שורשים בביוב690 – 1590 ש”ח
שאיבת בור שומןהחל מ-600 ש”ח
שאיבת בור ביוב700 – 1500 ש”ח
צילום קווי ביוב950 – 1890 ש”ח

שירותי ביובית בפתח תקווה בנתניה - שאלות נפוצות

הזמנת שירותי ביובית ועלותיהן תלויה באופי העבודה, קושי וחומרת המצב ומשך זמן העבודה המוערך בשטח. באתר אנחנו מציגים מחירונים במטרה לתת לכם טווח מחירים, כדי שיהיה לכם מעט מושג כמה יעלה השירות.

כן, ביובית 2000 מספקת שירותי ביובית בפריסה רחבה, עם צוות מקצועי ומיומן, טכנולוגיה מתקדמת ביותר וזאת במטרה לפתור לכם את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

החשיבות והיתרונות של ביוביות בפתח תקווה

פתח תקווה, עיר תוססת בישראל, נשענת על שירותים חיוניים שונים כדי לשמור על התשתיות ולהבטיח את רווחת תושביה. שירות מכריע כזה הוא ניצול ביוביות. כלי רכב מיוחדים אלו ממלאים תפקיד חיוני בשמירה על מערכת התברואה בעיר, מניעת סתימות והבטחת סביבה נקייה ובריאה לכולם. במאמר זה נבחן את משמעותן של ביוביות, יכולותיהן והיתרונות הרבים שהן מציעות לעיר פתח תקווה.

החשיבות של ביוביות:

  1. שמירה על תברואה נאותה: ביוביות מסייעות בשמירה על תפקוד תקין של מערכת התברואה של פתח תקווה. הם מצוידים בציוד סילוני חזק המסוגל להסיר פסולת, משקעים וחסימות מקווי ביוב. על ידי הבטחת הניקיון והתחזוקה השוטפים של תשתית הביוב, משאיות אלו מסייעות במניעת סכנות בריאותיות פוטנציאליות והתפשטות מחלות.
  2. מניעת חסימות: סתימות בקווי ביוב עלולות לגרום לשיבושים משמעותיים במערכת הביוב בעיר, ולהוביל לגלישת ניקוזים ולפגיעה אפשרית בנכסים. ביוביות משתמשות בסילוני מים בלחץ גבוה כדי לעקור ולהסיר חסימות, מה שמבטיח זרימה חלקה של שפכים. על ידי טיפול יזום בחסימות, משאיות אלו מסייעות למנוע תיקונים יקרים ולמזער את אי הנוחות לתושבים.

יכולות של ביוביות:

  1. הזרקת מים בלחץ גבוה: ביוביות משתמשות בטכנולוגיית הזרקת מים בלחץ גבוה כדי לנקות ולנקות ביעילות קווי ביוב. סילוני המים החזקים יכולים להתפרק ולהסיר פסולת עקשנית, שומנים וחומרים אחרים המצטברים עם הזמן. תהליך ניקוי יעיל זה עוזר לשמור על יכולת הזרימה האופטימלית של מערכת הביוב.
  2. שילוב של כותרות H2 ו-H3: ביוביות משלבות לעתים קרובות את היכולות של כותרי H2 ו-H3 כאחד. הכותרת H2 מתייחסת לתכונת הזרקת מים בלחץ גבוה, בעוד שכותרת H3 מייצגת את מערכת הוואקום המשמשת לחילוץ החומרים שנעקרו ממקומם. שילוב זה מאפשר תהליך ניקוי מקיף, מבטיח פינוי יסודי של פסולת וממזער את הסיכון לחסימות.

היתרונות של ביוביות:

  1. שיפור בריאות הציבור: ניקיון ותחזוקה שוטפת של קווי ביוב באמצעות ביוביות תורמים לשיפור בריאות הציבור בפתח תקווה. על ידי מניעת הצטברות פסולת ומזעור הסיכון לחסימות, משאיות אלו מסייעות בשמירה על סביבה היגיינית, ומקטינות את הסיכויים לזיהום ולהתפשטות מחלות.
  2. פתרון חסכוני: השקעה בביוביות היא פתרון חסכוני לפתח תקווה. באמצעות ניקוי ותחזוקה שוטפת של מערכת הביוב, העיר יכולה למנוע סתימות גדולות ולהימנע מתיקונים יקרים. הגישה היזומה של שימוש בביוביות עוזרת לחסוך כסף בטווח הארוך ומבטיחה את אורך החיים של תשתית התברואה.
  3. קיימות סביבתית: ביוביות ממלאות תפקיד בקידום קיימות סביבתית. על ידי הסרה יעילה של פסולת ומשקעים מקווי ביוב, משאיות אלו מסייעות במניעת כניסת מזהמים לגופי מים ומערכות אקולוגיות. הדבר תורם לשמירה על הסביבה המקומית ושומר על האיזון האקולוגי הכולל בפתח תקווה.

סיכום:

ביוביות הן נכס הכרחי בשמירה על מערכת התברואה של פתח תקווה. יכולות הזרקת מים בלחץ גבוה, בשילוב מערכות ואקום, מבטיחות ניקוי יעיל ומניעת סתימות בקווי ביוב. על ידי השקעה במשאיות אלו, העיר יכולה להפיק יתרונות רבים, כולל שיפור בריאות הציבור, עלות-תועלת וקיימות סביבתית. השימוש בביוביות מעיד על מחויבותה של פתח תקווה לשמירה על סביבת חיים נקייה ובריאה לתושביה.