לפרטים והזמנות

072-3937695

ביובית בראשון לציון

שירותי ביובית בראשון לציון כבר מעל 20 שנה

ביובית 2000, הוקמה על ידי עמרי כהן ומספקת שירותי ביובית בראשון לציון כבר מעל 20 שנה.

לקוחותינו נמנים בין המגזר הציבורי – עיריות, מוסדות ממשלה, מועצות מקומיות והן לקוחות פרטיים הנזקקים לשירותי ביובית. נשמח להעניק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות שלנו מעידים עלינו

בין לקוחותינו

פתיחת סתימות ביוב ראשון לציון

טכנולוגיה מתקדמת שתשחרר כל סתימה בכל ביוב. החל מקפיצים וכלים שונים ועד לביובית שתפתח את הסתימה בתוך זמן קצר.

תיקון צנרת ללא הרס ראשון לציון

הטכנולוגיה המובילה בארץ ובעולם לתיקון ושיקום קווי ביוב שחוסכים כסף, הרס וכאב ראש. שרוול צנרות וטכניקות חדישות לחידוש צנרת.

צילום קווי ביוב ראשון לציון

צילום קווי ביוב למיפוי וזיהוי תקבלות בצורה מהירה ומקצועית. יעיל לגילוי של סדקים, שברים שורשים ועוד. אפשרות להקלטה ושמירת הצילום.

שורשים בביוב ראשון לציון

הסרה וניקוש שורשים מביוב באופן מהיר ומקצועי כולל מניעה של הופעתם בהמשך. אנחנו מומחים בתחום זה מעל 20 שנה.

מפריד שומנים ראשון לציון

שירות מקצועי ואמין לבעלי מסעדות ועסקים שמתחיל בהתקנת מפריד שומן לפי התקן וממשיך בשירות תקופתי, מקצועי ובמחיר משתלם.

החלפת צנרת ראשון לציון

החלפת צנרת ביוב עם קבלן מקצועי, חומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת. התקנת קווי ביוב קטנים או גדולים כולל הגשה לטופס 4 במידת הצורך.

שאיבת ביוב ראשון לציון

באמצעות משאבת יניקה עוצמתית במיוחדהמחוברת אל מיכל איסוף בעל קיבולת משתנה. ניתן לשאוב ביוב או נוזלים אחרים מכל מקום.

ביובית נמוכה ראשון לציון

ביובית קטנה ונגישה היכולה להגיע לכל מקום לרבות חניונים ורחובות צפופים בניגוד לביוביות נפוצות, מדובר בכלי חזק ועוצמתי במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

סרטונים מהשטח

ביובית בראשון לציון מחירים

הזמנת ביוביתהחל מ-600 ש”ח
ביובית נמוכההחל מ-890 ש״ח
פתיחת סתימות ביוב580 ש״ח – 820 ש”ח
שאיבות ביובהחל מ-550 ש”ח
שטיפת קווי ביובהחל מ-100 ש״ח למטר (הנחה לקווים ארוכים)
ניקוי שורשים בביוב690 – 1590 ש”ח
שאיבת בור שומןהחל מ-600 ש”ח
שאיבת בור ביוב700 – 1500 ש”ח
צילום קווי ביוב950 – 1890 ש”ח

שירותי ביובית בראשון לציון בנתניה - שאלות נפוצות

הזמנת שירותי ביובית ועלותיהן תלויה באופי העבודה, קושי וחומרת המצב ומשך זמן העבודה המוערך בשטח. באתר אנחנו מציגים מחירונים במטרה לתת לכם טווח מחירים, כדי שיהיה לכם מעט מושג כמה יעלה השירות.

כן, ביובית 2000 מספקת שירותי ביובית בפריסה רחבה, עם צוות מקצועי ומיומן, טכנולוגיה מתקדמת ביותר וזאת במטרה לפתור לכם את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

חשיבותן של ביוביות בראשון לציון: שילוב של יעילות ויתרונות סביבתיים

ביוביות ממלאות תפקיד מכריע בשמירה על הניקיון והפונקציונליות של התשתיות העירוניות. בראשון לציון הפכו כלי הרכב המיוחדים הללו לחלק בלתי נפרד ממערך התברואה בעיר. מאמר זה בוחן את חשיבותן של ביוביות, יכולותיהן והיתרונות שהן מביאות לעיר ולתושביה.

היכולות של ביוביות

ביוביות, המכונה גם משאיות ואקום או משאיות לניקוי ביוב, מצוידות במערכות ואקום חזקות ובסילוני מים בלחץ גבוה. תכונות אלו מאפשרות להם לבצע משימות שונות הקשורות לתחזוקה וניקיון ביוב. הנה מבט מקרוב על מה המשאיות האלה יכולות לעשות:

  1. פתיחת סתימות של קווי ביוב: אחד התפקידים העיקריים של ביוביות הוא פתיחת סתימות של קווי ביוב. סילוני המים בלחץ גבוה יכולים להסיר ביעילות חסימות הנגרמות על ידי פסולת, שומן וחומרים אחרים. על ידי ניקוי חסימות אלו, המשאיות מבטיחות זרימה חלקה של מי שפכים, ומונעות גיבויים וסכנות בריאותיות פוטנציאליות.
  2. ניקוי מערכות ביוב: ביוביות מיועדות לנקות ולתחזק את כל מערכת הביוב. מערכת הוואקום העוצמתית יכולה להסיר משקעים, בוצה ופסולת מצטברת אחרת מצינורות הביוב, ולהבטיח את תפקודם האופטימלי. ניקוי שוטף מסייע במניעת סתימות, מפחית את הסיכון לפגיעה בצנרת ומאריך את תוחלת החיים של תשתית הביוב.

 היתרונות של ביוביות

  1. יעיל וחוסך זמן: ביוביות מציעות פתרון יעיל ביותר לתחזוקת ביוב. עם סילוני המים החזקים ומערכות הוואקום שלהם, הם יכולים לנקות סתימות במהירות וביעילות, ולצמצם את הזמן הנדרש לתיקונים. יעילות זו מבטיחה הפרעה מינימלית לפעילות היומיומית ומסייעת לשמור על סביבה נקייה ובריאה לתושבים.
  2. ידידותיות לסביבה: על ידי שימוש בסילוני מים בלחץ גבוה, ביוביות ממזערות את הצורך בחומרי ניקוי כימיים או חפירה פולשנית. גישה ידידותית לסביבה זו מפחיתה את השימוש בכימיקלים מזיקים ומפחיתה את ההשפעה הסביבתית של תחזוקת הביוב. בנוסף, מערכות הוואקום של המשאיות אוספות ומכילות את הפסולת, מבטיחות סילוק נכון ומניעת זיהום.
  3. פתרון חסכוני: השקעה בביוביות מתגלה כגישה משתלמת עבור עיריות כמו ראשון לציון. תחזוקה וניקיון שוטפים של מערכת הביוב מונעים סתימות גדולות ונזקי צנרת, וחוסכים בעלויות תיקון משמעותיות בטווח הארוך. יתרה מכך, יעילות המשאיות מאפשרת הקצאת משאבים מיטבית ושיפור היעילות התפעולית הכוללת.

סיכום:

ביוביות הפכו לנכס הכרחי עבור עיריות כמו ראשון לציון. היכולות שלהם בפתיחת סתימות של קווי ביוב, ניקוי מערכות ביוב, והיתרונות הרבים שהם מציעים הופכים אותם לחיוניים לשמירה על סביבה עירונית מתפקדת והיגיינית. באמצעות השקעה בכלי רכב מיוחדים אלו, מבטיחה ראשון לציון את אורך חיי תשתית הביוב שלה ואת רווחת תושביה.