לפרטים והזמנות

072-3937695

ביובית ברמת השרון

שירותי ביובית ברמת השרון כבר מעל 20 שנה

ביובית 2000, הוקמה על ידי עמרי כהן ומספקת שירותי ביובית ברמת השרון כבר מעל 20 שנה.

לקוחותינו נמנים בין המגזר הציבורי – עיריות, מוסדות ממשלה, מועצות מקומיות והן לקוחות פרטיים הנזקקים לשירותי ביובית. נשמח להעניק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות שלנו מעידים עלינו

בין לקוחותינו

פתיחת סתימות ביוב רמת השרון

טכנולוגיה מתקדמת שתשחרר כל סתימה בכל ביוב. החל מקפיצים וכלים שונים ועד לביובית שתפתח את הסתימה בתוך זמן קצר.

תיקון צנרת ללא הרס רמת השרון

הטכנולוגיה המובילה בארץ ובעולם לתיקון ושיקום קווי ביוב שחוסכים כסף, הרס וכאב ראש. שרוול צנרות וטכניקות חדישות לחידוש צנרת.

צילום קווי ביוב רמת השרון

צילום קווי ביוב למיפוי וזיהוי תקבלות בצורה מהירה ומקצועית. יעיל לגילוי של סדקים, שברים שורשים ועוד. אפשרות להקלטה ושמירת הצילום.

שורשים בביוב רמת השרון

הסרה וניקוש שורשים מביוב באופן מהיר ומקצועי כולל מניעה של הופעתם בהמשך. אנחנו מומחים בתחום זה מעל 20 שנה.

מפריד שומנים רמת השרון

שירות מקצועי ואמין לבעלי מסעדות ועסקים שמתחיל בהתקנת מפריד שומן לפי התקן וממשיך בשירות תקופתי, מקצועי ובמחיר משתלם.

החלפת צנרת רמת השרון

החלפת צנרת ביוב עם קבלן מקצועי, חומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת. התקנת קווי ביוב קטנים או גדולים כולל הגשה לטופס 4 במידת הצורך.

שאיבת ביוב רמת השרון

באמצעות משאבת יניקה עוצמתית במיוחדהמחוברת אל מיכל איסוף בעל קיבולת משתנה. ניתן לשאוב ביוב או נוזלים אחרים מכל מקום.

ביובית נמוכה רמת השרון

ביובית קטנה ונגישה היכולה להגיע לכל מקום לרבות חניונים ורחובות צפופים בניגוד לביוביות נפוצות, מדובר בכלי חזק ועוצמתי במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

סרטונים מהשטח

ביובית ברמת השרון מחירים

הזמנת ביוביתהחל מ-600 ש”ח
ביובית נמוכההחל מ-890 ש״ח
פתיחת סתימות ביוב580 ש״ח – 820 ש”ח
שאיבות ביובהחל מ-550 ש”ח
שטיפת קווי ביובהחל מ-100 ש״ח למטר (הנחה לקווים ארוכים)
ניקוי שורשים בביוב690 – 1590 ש”ח
שאיבת בור שומןהחל מ-600 ש”ח
שאיבת בור ביוב700 – 1500 ש”ח
צילום קווי ביוב950 – 1890 ש”ח

שירותי ביובית ברמת השרון בנתניה - שאלות נפוצות

הזמנת שירותי ביובית ועלותיהן תלויה באופי העבודה, קושי וחומרת המצב ומשך זמן העבודה המוערך בשטח. באתר אנחנו מציגים מחירונים במטרה לתת לכם טווח מחירים, כדי שיהיה לכם מעט מושג כמה יעלה השירות.

כן, ביובית 2000 מספקת שירותי ביובית בפריסה רחבה, עם צוות מקצועי ומיומן, טכנולוגיה מתקדמת ביותר וזאת במטרה לפתור לכם את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

במאמר זה אנו מתעמקים בסוגיית הביוב הדוחקת ברמת השרון, ישראל. אנו חוקרים את המצב הנוכחי, ההשלכות על בריאות הציבור והסביבה, תפקיד הממשלה ופתרונות פוטנציאליים לבעיה מדאיגה זו.

מצב הביוב הנוכחי ברמת השרון: עד כמה זה רע?

מצב הביוב הנוכחי ברמת השרון מעורר דאגה גוברת הן לתושבים והן לרשויות המקומיות. למרות היותה עיר משגשגת בישראל, רמת השרון מתמודדת עם אתגרים משמעותיים בכל הנוגע לניהול מערכת הביוב שלה. התשתית מיושנת ומתקשה לעמוד בקצב הגידול באוכלוסייה ובפיתוח העירוני. הדבר הוביל לדליפות ביוב תכופות, סתימות והצפות באזורים שונים של העיר.

בעיות ביוב אלו מהוות סיכונים בריאותיים חמורים לתושבי רמת השרון. ביוב גולמי מכיל חיידקים, וירוסים וטפילים מזיקים העלולים לזהם מקורות מים ולהפיץ מחלות. בנוסף, הריח המסריח הנפלט מדליפות ביוב עלול לגרום לבעיות נשימה ולהפחית את איכות החיים הכוללת של התושבים. ההשפעה הסביבתית של נושאי ביוב אלה גם היא מדאיגה. זיהום נהרות, נחלים ומי תהום עלול לפגוע בחיי המים ולשבש את האיזון העדין של המערכות האקולוגיות.

השלטון המקומי הכיר בחומרת בעיית הביוב ברמת השרון ונקט כמה צעדים לטפל בה. עם זאת, היקף הנושא דורש פתרונות מקיפים וארוכי טווח יותר. שדרוג תשתיות הביוב, הטמעת תקנות מחמירות בנושא פינוי פסולת והשקעה בטכנולוגיות טיפול מתקדמות הן צעדים חיוניים שיש לנקוט כדי למתן את המצב הנוכחי.

השפעת הביוב על בריאות הציבור והסביבה: 'לא מהעין, מחוץ למוח?'

אי אפשר להתעלם מהשפעת הביוב על בריאות הציבור והסביבה. למרות אופיו הלא נעים, הביוב הוא תורם משמעותי להתפשטות המחלות ולהידרדרות המערכות האקולוגיות. כאשר ביוב דולף או עולה על גדותיו, הוא עלול לזהם מקורות מים, ולהוביל להעברת חיידקים, וירוסים וטפילים מזיקים. פתוגנים אלו עלולים לגרום למחלות כמו גסטרואנטריטיס, הפטיטיס וכולרה, מהווים איום רציני על בריאות הציבור. יתר על כן, הזיהום של גופי מים יכול להשפיע לא רק על בני אדם אלא גם על חיים מימיים, לשבש מערכות אקולוגיות שלמות.

המנטליות של "מחוץ מהעין, מחוץ למוח" סביב ביוב היא הלך רוח מסוכן לאימוץ. אנשים רבים עשויים שלא להבין את הסכנות הנסתרות ואת ההשלכות ארוכות הטווח של ניהול ביוב לקוי. כאשר נזילות ביוב אינן מורגשות או מטופלות, הן עלולות לחלחל לתוך הקרקע, לזהם את מקורות מי התהום ולזהם את אספקת מי השתייה. זה יכול להוביל לבעיות בריאותיות נרחבות ולהתפרצויות של מחלות הנישאות במים. בנוסף, הריח המגעיל הנפלט מהביוב עלול לגרום לבעיות נשימה ולהשפיע לרעה על איכות החיים של אלו המתגוררים באזורים שנפגעו.

יתר על כן, אי אפשר להתעלם מההשפעה הסביבתית של ביוב. זיהום נהרות, נחלים ואוקיינוסים עלול לגרום למותם של אורגניזמים מימיים ולהרס בתי גידול. שפכים נושאים עמם חומרי הזנה מופרזים, כמו חנקן וזרחן, שעלולים להוביל לפריחת אצות מזיקה ולהחמצה. לשיבוש זה של מערכות אקולוגיות טבעיות יכולות להיות השלכות מרחיקות לכת, המשפיעות לא רק על החי והצומח אלא גם על האיזון הכללי של הסביבה.

תפקיד הממשלה בטיפול בסוגיית הביוב: האם הם עושים מספיק?

 • מאמצים ויוזמות נוכחיות:
  לממשלה תפקיד מכריע בטיפול בסוגיית הביוב ברמת השרון. הם יישמו מדיניות, תקנות ויוזמות שונות לשיפור ניהול הביוב ומניעת זיהום. למשל, הם השקיעו בשדרוג והרחבת מתקני טיהור שפכים כדי להבטיח טיפול נאות בשפכים לפני הזרמתם לסביבה. הם גם הכניסו תקנות מחמירות לתעשיות ולעיריות לפיקוח על הזרמת מזהמים למערכת הביוב. מאמצים אלה ראויים לשבח ומוכיחים מחויבות להתמודדות עם הבעיה.
 • 2. מעקב ואכיפה:
  בעוד שהממשלה נקטה בצעדים לטיפול בסוגיית הביוב, יעילות המאמצים שלהם נשענת במידה רבה על מעקב ואכיפה. חיוני שתהיה לממשלה מערכת איתנה לניטור קבוע של מתקני טיהור שפכים, צינורות ומערכות ביוב כדי לזהות דליפות או תקלות באופן מיידי. בנוסף, נחוצה אכיפה קפדנית של התקנות כדי להבטיח שתעשיות ועיריות עומדות בתקנים שנקבעו לניהול ביוב. ללא מעקב ואכיפה מספקים קיים סיכון לאי ציות והמשך הזיהום.
 • 3. שיתוף פעולה והשקעה:
  הטיפול בסוגיית הביוב מחייב שיתוף פעולה בין הממשלה, הרשויות המקומיות והקהילות. על הממשלה לעסוק באופן פעיל עם בעלי עניין ולעודד השתתפות במציאת פתרונות ברי קיימא. יתרה מכך, השקעה נאותה בתשתיות ביוב חיונית לשיפור היכולת והיעילות של טיפול בשפכים. הממשלה צריכה להקצות מספיק כספים לשדרוג מתקנים קיימים, בניית תשתיות חדשות במידת הצורך, והשקעה במחקר ופיתוח של טכנולוגיות חדשניות לטיפול בשפכים. ללא שיתוף פעולה והשקעה נאותים, מאמצי הממשלה עלולים להיכשל בטיפול יעיל בסוגיית הביוב.

פתרונות ברי קיימא למשבר הביוב: מה אנחנו יכולים לעשות?

 • קידום חיסכון במים:
  אחת הדרכים היעילות ביותר שבהן אנשים יכולים לתרום לפתרון משבר הביוב היא על ידי קידום חיסכון במים. על ידי הפחתת צריכת המים שלנו, נוכל להקטין את נפח השפכים הנוצרים, ובכך להקל על העומס על מכוני טיהור שפכים. פעולות פשוטות כמו תיקון נזילות, שימוש במכשירים חסכוניים במים ותרגול שימוש מודע במים יכולות להשפיע משמעותית. בנוסף, חינוך הקהילה לגבי החשיבות של חיסכון במים ויישום צעדים לחיסכון במים במרחבים ציבוריים יכולים להגביר עוד יותר מאמצים אלה.
 • 2. יישום תשתית ירוקה:
  פתרון בר-קיימא נוסף למשבר הביוב הוא יישום תשתיות ירוקות. זה כרוך בשימוש במערכות טבעיות כמו אדמות ביצות, גינות גשם ומדרכות חדירות לניהול מי סערה ולטפל בשפכים. תשתית ירוקה לא רק עוזרת להפחית את העומס על מערכות הביוב המסורתיות, אלא גם מספקת יתרונות נוספים כגון שיפור איכות המים, שיפור המגוון הביולוגי והפחתת ההשפעות של שינויי האקלים. עידוד שילוב תשתיות ירוקות בתכנון ופיתוח עירוני יכול לסייע רבות בטיפול במשבר הביוב תוך קידום קיימות סביבתית.
 • 3. השקעה במחקר וחדשנות:
  השקעה במחקר וחדשנות היא חיונית למציאת פתרונות ברי קיימא לטווח ארוך למשבר הביוב. זה כולל בחינת טכנולוגיות חדשות לטיפול יעיל יותר בשפכים, פיתוח מערכות ניטור מתקדמות לאיתור נזילות ותקלות, וגילוי דרכים חדשניות לייעוד ולשימוש חוזר בשפכים. על ידי תמיכה במחקר וחדשנות בתחום ניהול שפכים, הממשלה, המגזר הפרטי והמוסדות האקדמיים יכולים לעבוד יחד כדי למצוא פתרונות שהם לא רק יעילים אלא גם ידידותיים לסביבה ומשתלמים כלכלית.

ביוב ברמת השרון:

מקום מצב נוכחי השלכות תפקיד הממשלה
רמת השרון, ישראל רמות גבוהות של ביוב בריאות הציבור וסיכונים סביבתיים בחינת פתרונות פוטנציאליים
רמת השרון, ישראל שפכים מזהמים מי שתייה סיכוני בריאות הציבור, מחסור במים השקעה בשיפורי תשתית
רמת השרון, ישראל שפכים מזהמים נהרות הידרדרות סביבתית שיקום נהרות מזוהמים
רמת השרון, ישראל ביוב עולה על גדותיו לרחובות סיכוני בריאות הציבור, מחסור במים השקעה במפעלי טיהור מים

בעיית הביוב ברמת השרון היא נושא מורכב הדורש טיפול מיידי. על ידי עבודה משותפת כקהילה, דחיפה להתערבות ממשלתית ובחינת פתרונות ברי קיימא, נוכל לקוות לפתור את המשבר הזה ולבנות עתיד בריא יותר לרמת השרון.