לפרטים והזמנות

072-3937695

ביובית בשלומי

שירותי ביובית בשלומי כבר מעל 20 שנה

ביובית 2000, הוקמה על ידי עמרי כהן ומספקת שירותי ביובית בשלומי כבר מעל 20 שנה.

לקוחותינו נמנים בין המגזר הציבורי – עיריות, מוסדות ממשלה, מועצות מקומיות והן לקוחות פרטיים הנזקקים לשירותי ביובית. נשמח להעניק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות שלנו מעידים עלינו

בין לקוחותינו

פתיחת סתימות ביוב שלומי

טכנולוגיה מתקדמת שתשחרר כל סתימה בכל ביוב. החל מקפיצים וכלים שונים ועד לביובית שתפתח את הסתימה בתוך זמן קצר.

תיקון צנרת ללא הרס שלומי

הטכנולוגיה המובילה בארץ ובעולם לתיקון ושיקום קווי ביוב שחוסכים כסף, הרס וכאב ראש. שרוול צנרות וטכניקות חדישות לחידוש צנרת.

צילום קווי ביוב שלומי

צילום קווי ביוב למיפוי וזיהוי תקבלות בצורה מהירה ומקצועית. יעיל לגילוי של סדקים, שברים שורשים ועוד. אפשרות להקלטה ושמירת הצילום.

שורשים בביוב שלומי

הסרה וניקוש שורשים מביוב באופן מהיר ומקצועי כולל מניעה של הופעתם בהמשך. אנחנו מומחים בתחום זה מעל 20 שנה.

מפריד שומנים שלומי

שירות מקצועי ואמין לבעלי מסעדות ועסקים שמתחיל בהתקנת מפריד שומן לפי התקן וממשיך בשירות תקופתי, מקצועי ובמחיר משתלם.

החלפת צנרת שלומי

החלפת צנרת ביוב עם קבלן מקצועי, חומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת. התקנת קווי ביוב קטנים או גדולים כולל הגשה לטופס 4 במידת הצורך.

שאיבת ביוב שלומי

באמצעות משאבת יניקה עוצמתית במיוחדהמחוברת אל מיכל איסוף בעל קיבולת משתנה. ניתן לשאוב ביוב או נוזלים אחרים מכל מקום.

ביובית נמוכה שלומי

ביובית קטנה ונגישה היכולה להגיע לכל מקום לרבות חניונים ורחובות צפופים בניגוד לביוביות נפוצות, מדובר בכלי חזק ועוצמתי במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

סרטונים מהשטח

ביובית בשלומי מחירים

הזמנת ביוביתהחל מ-600 ש”ח
ביובית נמוכההחל מ-890 ש״ח
פתיחת סתימות ביוב580 ש״ח – 820 ש”ח
שאיבות ביובהחל מ-550 ש”ח
שטיפת קווי ביובהחל מ-100 ש״ח למטר (הנחה לקווים ארוכים)
ניקוי שורשים בביוב690 – 1590 ש”ח
שאיבת בור שומןהחל מ-600 ש”ח
שאיבת בור ביוב700 – 1500 ש”ח
צילום קווי ביוב950 – 1890 ש”ח

שירותי ביובית בשלומי בנתניה - שאלות נפוצות

הזמנת שירותי ביובית ועלותיהן תלויה באופי העבודה, קושי וחומרת המצב ומשך זמן העבודה המוערך בשטח. באתר אנחנו מציגים מחירונים במטרה לתת לכם טווח מחירים, כדי שיהיה לכם מעט מושג כמה יעלה השירות.

כן, ביובית 2000 מספקת שירותי ביובית בפריסה רחבה, עם צוות מקצועי ומיומן, טכנולוגיה מתקדמת ביותר וזאת במטרה לפתור לכם את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

הבלוג מתעמק בנבכי מערכת הביוב בשלומי, עיירה קטנה בצפון ישראל. הוא בוחן את ההיסטוריה, המצב הנוכחי, האתגרים והסיכויים העתידיים של מערכת הביוב. הוא גם מדגיש את החשיבות של תשתית ביוב איתנה לבריאותם ולרווחתם של תושבי העיירה.

הצצה לעבר: איך התחילה מערכת הביוב של שלומי?

לשלומי, ישוב קטן הממוקם בצפון הארץ, יש היסטוריה ארוכה ומעניינת בכל הנוגע למערכת הביוב שלה. התפתחות מערכת הביוב בשלומי מתחילה בתחילת שנות ה-50 עם הקמת היישוב לראשונה. שלומי היה אז יישוב חקלאי קטן עם אוכלוסייה של כמה מאות נפשות בלבד. הצורך במערכת תברואה מתאימה התברר ככל שהאוכלוסייה גדלה והעיירה התרחבה.

בתחילת הדרך הסתמך שלומי על בורות ספיגה ובורות ספיגה ראשוניים לניהול שפכיו. עם זאת, ככל שהעיירה המשיכה לצמוח, הוכחו מערכות אלו כלא מספקות והיוו איום על בריאות הציבור והסביבה. מתוך הכרה בדחיפות לטפל בנושא זה, יזמה העירייה המקומית תוכנית מקיפה לפיתוח מערכת ביוב מודרנית.

בניית מערכת הביוב בשלומי החלה בסוף שנות ה-60. הפרויקט כלל הנחת צינורות תת קרקעיים ובניית מתקני טיפול לניהול נכון של מי השפכים של העיר. זו הייתה משימה משמעותית שדרשה תכנון והשקעה קפדניים. השלמת מערכת הביוב הביאה לשיפור משמעותי באיכות החיים הכוללת בשלומי, הבטחת סילוק תקין של שפכים ומזעור הסיכון לזיהום מים.

המצב הנוכחי של הביוב של שלומי: האם זה מספיק?

מערכת הביוב של שלומי עברה כברת דרך מאז הקמתה, אך נשאלת השאלה:
האם היא מספקת את צורכי האוכלוסייה ההולכת וגדלה של העיירה והתשתיות המתפתחות? הבה נבחן את המצב הנוכחי של מערכת הביוב של שלומי בשלושה היבטים מרכזיים:
קיבולת, תחזוקה והשפעה סביבתית.

 • קיבולת:
  הקיבולת של מערכת ביוב מתייחסת ליכולתה להתמודד עם נפח השפכים הנוצרת על ידי הקהילה. כששלומי חווה גידול מתמשך באוכלוסייה ועיור מוגבר, הדרישה למערכת הביוב ללא ספק עלתה. בעוד שהבנייה הראשונית של המערכת תוכננה כדי להתאים לצרכי העיר, חיוני להעריך אם היא עדיין יכולה להתמודד עם זרימת השפכים הנוכחית והעתידית. ייתכן שיהיה צורך בהערכות ושדרוגים סדירים כדי להבטיח שהמערכת תישאר מספקת מבחינת קיבולת.
 • תחזוקה:
  לתחזוקה תפקיד מכריע באפקטיביות ובאורך החיים של כל מערכת ביוב. בדיקות, תיקונים וניקויים סדירים חיוניים למניעת סתימות, נזילות ותקלות אחרות שעלולות לשבש את תפקוד המערכת. חיוני לעירייה המקומית להקצות מספיק כספים ומשאבים לפעילות תחזוקה שוטפת. על ידי מתן עדיפות לתחזוקה שוטפת, שלומי יכול להבטיח שמערכת הביוב שלו תישאר תקינה, תוך מזעור הסיכון לבעיות פוטנציאליות והבטחת תקינותה.
 • השפעה על הסביבה:
  ההשפעה הסביבתית של מערכת הביוב של שלומי היא שיקול חשוב נוסף. טיפול נכון וסילוק שפכים חיוניים להגנה על המערכת האקולוגית המקומית ולמניעת זיהום. חיוני שהמערכת תעמוד בתקנים ובתקנות הסביבתיות הדרושים. כדי להעריך את הלימות המערכת, יש לבצע מעקב שוטף אחר איכות המים, תהליכי הטיפול והקפדה על הנחיות סביבתיות. יש לבצע כל שיפורים או התאמות הנדרשים כדי למזער את השפעת המערכת על הסביבה.

"אם אין לנו ביוב, אין לנו ציוויליזציה" – החשיבות של מערכת ביוב חזקה

מערכת ביוב חזקה היא עמוד השדרה של כל ציוויליזציה מודרנית, כולל שלומי. זוהי תשתית קריטית המבטיחה ניהול וסילוק יעילים של שפכים, שמירה על בריאות הציבור והסביבה. ללא מערכת ביוב אמינה, ההשלכות עלולות להיות קשות.
ראשית, היעדר אמצעי תברואה נאותים עלול להוביל להתפשטות מחלות ולזיהום מקורות מים. מערכת ביוב חזקה מונעת הצטברות של מי שפכים, שעלולים להכיל חיידקים ופתוגנים מזיקים. על ידי סילוק וטיפול יעיל בשפכים, הסיכון למחלות הנישאות במים כמו כולרה וטיפוס מופחת באופן משמעותי.
שנית, מערכת ביוב מטופחת מסייעת לשמור על הניקיון והאסתטיקה של העיירה. בלעדיו, הרחובות עלולים להיות מוצפים בשפכים, וכתוצאה מכך לריחות רעים, לתנאים מכוערים ולירידה באיכות החיים הכללית של התושבים. מערכת ביוב חזקה מבטיחה כי שפכים נאספים ביעילות ומועברים הרחק מאזורי מגורים, ושומרת על ניקיון והיגייני של העיר.
יתר על כן, מערכת ביוב אמינה היא חיונית לפיתוח כלכלי. תעשיות ועסקים מסתמכים על תשתית ביוב פונקציונלית כדי לסלק את מי השפכים שלהם בצורה אחראית לסביבה. ללא מערכת כזו, עסקים עלולים להתמודד עם הגבלות או אפילו להפסיק את פעילותם, מה שמפריע לצמיחה כלכלית ולהזדמנויות עבודה.
לבסוף, מערכת ביוב חזקה תורמת לקיימות סביבתית. על ידי טיפול וסילוק יעילים של שפכים, זה עוזר להגן על גופי מים מקומיים, שמירה על מערכות אקולוגיות מימיות ומגוון ביולוגי. זה גם ממזער את הסיכון לזיהום מי תהום, ומבטיח זמינות של מים נקיים לדורות הבאים.
במהותה, מערכת ביוב איתנה היא לא רק נוחות אלא הכרח להתקדמותו ולשגשוגו של שלומי. הוא מבטיח את בריאות הציבור, שומר על ניקיון, תומך בצמיחה כלכלית ושומר על איכות הסביבה. השקעה בפיתוח ותחזוקה של מערכת ביוב אמינה היא השקעה ברווחה ועתידה של העיר.

מבט קדימה: מה צופן העתיד למערכת הביוב של שלומי?

 • שדרוגים והרחבה של תשתית:
  כדי לענות על הצרכים ההולכים וגדלים של אוכלוסיית שלומי ולהבטיח את אורך חיי מערכת הביוב, חיוני להשקיע בשדרוג תשתיות והרחבה. זה כולל מודרניזציה והרחבה של הרשת הקיימת של צינורות, משאבות ומתקני טיפול. על ידי שילוב טכנולוגיות מתקדמות ועקרונות עיצוב, ניתן להפוך את המערכת ליעילה, חזקה וידידותית יותר לסביבה. בנוסף, הרחבת מערכת הביוב כך שתגיע לאזורים מועטים כיום תסייע להתאים לצמיחה עתידית ולמנוע בעיות פוטנציאליות שעלולות לנבוע מכיסוי לקוי.
 • 2. שיטות עבודה וחדשנות בני קיימא:
  ככל שחשיבות הקיימות ממשיכה לצבור בולטות, שילוב שיטות קיימא במערכת הביוב של שלומי יהיה מכריע. זה יכול לכלול שילוב מקורות אנרגיה מתחדשים במתקני טיהור חשמל, יישום יוזמות מיחזור מים ושימוש חוזר, ובחינת שיטות חדשניות לטיפול בשפכים. על ידי מתן עדיפות לקיימות, שלומי יכול לצמצם את השפעתו הסביבתית, לחסוך במשאבים וליצור מערכת ביוב עמידה יותר לעתיד.
 • 3. ניטור ותחזוקה חכמים:
  אימוץ טכנולוגיות חכמות וגישות מונעות נתונים יכול לחולל מהפכה באופן הפיקוח והתחזוקה של מערכת הביוב של שלומי. הטמעת חיישנים ומערכות ניטור בזמן אמת יכולות לספק תובנות חשובות לגבי ביצועי המערכת, ולאפשר תחזוקה יזומה ותגובה מהירה לכל בעיה. ניתוח חיזוי יכול לעזור לזהות בעיות פוטנציאליות לפני שהן מסלימות, להבטיח שהמערכת פועלת בצורה מיטבית ולמזעור הפרעות לתושבים. בנוסף, מינוף פלטפורמות דיגיטליות יכול לשפר את התקשורת בין העירייה לתושבים, לאפשר דיווח מהיר על כל דאגה הקשורה לביוב ולהקל על פתרון בעיות יעיל.

לסיכום, מערכת הביוב של שלומי, על אף שהתמודדה עם אתגרים, התפתחה עם השנים וממלאת תפקיד מכריע בהיגיינה ובבריאות הציבור של העיר. שיפורים והשקעות נוספים נחוצים כדי להבטיח את קיימותו ויעילותו. עם גידול אוכלוסיית העיירה, ברור שמערכת ביוב מטופחת ומודרנית אינה עוד מותרות אלא הכרח.