לפרטים והזמנות

072-3937695

ביובית בבאר שבע

שירותי ביובית בבאר שבע כבר מעל 20 שנה

ביובית 2000, הוקמה על ידי עמרי כהן ומספקת שירותי ביובית בבאר שבע כבר מעל 20 שנה.

לקוחותינו נמנים בין המגזר הציבורי – עיריות, מוסדות ממשלה, מועצות מקומיות והן לקוחות פרטיים הנזקקים לשירותי ביובית. נשמח להעניק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות שלנו מעידים עלינו

בין לקוחותינו

פתיחת סתימות ביוב באר שבע

טכנולוגיה מתקדמת שתשחרר כל סתימה בכל ביוב. החל מקפיצים וכלים שונים ועד לביובית שתפתח את הסתימה בתוך זמן קצר.

תיקון צנרת ללא הרס באר שבע

הטכנולוגיה המובילה בארץ ובעולם לתיקון ושיקום קווי ביוב שחוסכים כסף, הרס וכאב ראש. שרוול צנרות וטכניקות חדישות לחידוש צנרת.

צילום קווי ביוב באר שבע

צילום קווי ביוב למיפוי וזיהוי תקבלות בצורה מהירה ומקצועית. יעיל לגילוי של סדקים, שברים שורשים ועוד. אפשרות להקלטה ושמירת הצילום.

שורשים בביוב באר שבע

הסרה וניקוש שורשים מביוב באופן מהיר ומקצועי כולל מניעה של הופעתם בהמשך. אנחנו מומחים בתחום זה מעל 20 שנה.

מפריד שומנים באר שבע

שירות מקצועי ואמין לבעלי מסעדות ועסקים שמתחיל בהתקנת מפריד שומן לפי התקן וממשיך בשירות תקופתי, מקצועי ובמחיר משתלם.

החלפת צנרת באר שבע

החלפת צנרת ביוב עם קבלן מקצועי, חומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת. התקנת קווי ביוב קטנים או גדולים כולל הגשה לטופס 4 במידת הצורך.

שאיבת ביוב באר שבע

באמצעות משאבת יניקה עוצמתית במיוחדהמחוברת אל מיכל איסוף בעל קיבולת משתנה. ניתן לשאוב ביוב או נוזלים אחרים מכל מקום.

ביובית נמוכה באר שבע

ביובית קטנה ונגישה היכולה להגיע לכל מקום לרבות חניונים ורחובות צפופים בניגוד לביוביות נפוצות, מדובר בכלי חזק ועוצמתי במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

סרטונים מהשטח

ביובית בבאר שבע מחירים

הזמנת ביוביתהחל מ-600 ש”ח
ביובית נמוכההחל מ-890 ש״ח
פתיחת סתימות ביוב580 ש״ח – 820 ש”ח
שאיבות ביובהחל מ-550 ש”ח
שטיפת קווי ביובהחל מ-100 ש״ח למטר (הנחה לקווים ארוכים)
ניקוי שורשים בביוב690 – 1590 ש”ח
שאיבת בור שומןהחל מ-600 ש”ח
שאיבת בור ביוב700 – 1500 ש”ח
צילום קווי ביוב950 – 1890 ש”ח

שירותי ביובית בבאר שבע בנתניה - שאלות נפוצות

הזמנת שירותי ביובית ועלותיהן תלויה באופי העבודה, קושי וחומרת המצב ומשך זמן העבודה המוערך בשטח. באתר אנחנו מציגים מחירונים במטרה לתת לכם טווח מחירים, כדי שיהיה לכם מעט מושג כמה יעלה השירות.

כן, ביובית 2000 מספקת שירותי ביובית בפריסה רחבה, עם צוות מקצועי ומיומן, טכנולוגיה מתקדמת ביותר וזאת במטרה לפתור לכם את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

פוסט זה בבלוג מספק מבט מעמיק על מערכת הביוב של באר שבע, העיר הגדולה בנגב בדרום ישראל. אנו מתעמקים בהיסטוריה, במצב הנוכחי, באתגרים העומדים בפניהם ובסיכויים העתידיים של תשתית הביוב.

"מההתחלה צנועה: האבולוציה של מערכת הביוב של באר שבע".

באר שבע, עיר בדרום ישראל, עברה כברת דרך מבחינת מערכת הביוב שלה. בימיה הראשונים הייתה לעיר מערכת סילוק שפכים בסיסית ובסיסית שהורכבה מתעלות ביוב פתוחות. התעלות הללו לא רק היו מכוערות אלא גם היוו סכנה בריאותית לתושבים. ככל שהעיר גדלה והאוכלוסייה גדלה, התברר כי נדרשת מערכת ביוב מתוחכמת ויעילה יותר כדי לענות על הדרישות של האזור העירוני ההולך וגדל.

באמצע המאה ה-20 יצאה באר שבע בפרויקט פיתוח תשתיות משמעותי הכולל הקמת רשת ביוב מודרנית. זה סימן נקודת מפנה בניהול התברואה בעיר. המערכת החדשה עשתה שימוש בצנרת תת קרקעית, שאפשרה סילוק יעיל ודיסקרטי של שפכים. פיתוח זה לא רק שיפר את הניקיון הכללי של העיר אלא גם שיפר את איכות החיים של תושביה.

במהלך השנים, מערכת הביוב של באר שבע עברה שיפורים ושדרוגים מתמשכים. טכנולוגיות מתקדמות יושמו כדי לשפר את היעילות והקיימות של המערכת. כמו כן, השקיעה העירייה בתחזוקה ובניטור שוטפים על מנת להבטיח את פעילותה התקינה של רשת הביוב. מאמצים אלו השתלמו, שכן מערכת הביוב של באר שבע נחשבת כיום לאחת המתקדמות והמנוהלות בארץ.

"מצב עניינים נוכחי: איך באר שבע מנהלת את הביוב שלה היום?"

כיום באר שבע מתהדרת במערכת ביוב חדישה ויעילה המנהלת ביעילות את הביוב של העיר. רשת הביוב של העיר מורכבת מרשת עצומה של צינורות תת קרקעיים האוספים ומובילים שפכים מאזורי מגורים, מסחר ותעשייה למכוני טיהור. מכוני טיהור אלו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות לטיפול וטיהור יעיל של השפכים לפני הזרקה בטוחה או שימוש חוזר.

על מנת להבטיח פעילות תקינה של מערכת הביוב, הטמיעה באר שבע תוכנית תחזוקה וניטור מקיפה. בדיקות ותחזוקה שוטפות מתבצעות כדי לזהות ולטפל בכל בעיה שעלולה להתעורר. גישה פרואקטיבית זו מסייעת למנוע שיבושים או כשלים פוטנציאליים במערכת, ומבטיחה ניהול רציף ואמין של שפכים.

באר שבע נותנת עדיפות לקיימות גם בניהול מערכת הביוב שלה. נעשו מאמצים לקדם חיסכון במים ושימוש חוזר בשפכים מטופלים. השפכים המטופלים משמשים למטרות שונות כגון השקיה של פארקים, גינות ושדות חקלאיים, ומפחיתים את התלות במקורות מים מתוקים. זה לא רק עוזר לשמר משאבי מים יקרי ערך אלא גם תורם ליעדי הקיימות הכוללים של העיר.

כמו כן, באר שבע הקימה מערכת איתנה לניטור וניהול איכות שפכיה. דגימות ובדיקות סדירות נערכות על מנת לוודא שהשפכים המטופלים עומדים בתקנים הנדרשים לפני הזרקה או שימוש חוזר. אמצעי בקרת איכות מחמירים אלה שומרים על איכות הסביבה ובריאות הציבור, ומבטיחים כי נוהלי ניהול השפכים בבאר שבע עומדים בסטנדרטים הבינלאומיים.

"אתגרים ופתרונות: אילו מכשולים מתמודדת מערכת הביוב של באר שבע וכיצד מתמודדים איתם?"

התרחבות עירונית וגידול אוכלוסייה:
אחד האתגרים המרכזיים העומדים בפני מערכת הביוב של באר שבע הוא ההתרחבות העירונית המהירה וגידול האוכלוסייה בעיר. ככל שמתפתחים יותר אזורי מגורים ומסחר, עולה הדרישה לניהול ביוב. כדי להתמודד עם אתגר זה, יישמה העירייה תוכנית אסטרטגית לפיתוח תשתיות. זה כולל את הרחבת רשת הביוב לכיסוי אזורים חדשים שפותחו והקמת מכוני טיהור חדשים לטיפול בכמות הביוב המוגדלת.

  • תשתית הזדקנות:
    מכשול נוסף שעומד בפני מערכת הביוב של באר שבע הוא התשתית המזדקנת. חלק מהצינורות והמתקנים במערכת הם בני עשרות שנים ועשויים להיות מועדים לדליפות, סתימות או בעיות אחרות. כדי להתמודד עם אתגר זה, השקיעה העירייה בשדרוג תשתיות ובפרויקטי שיקום. זה כולל החלפת צינורות ישנים בחומרים עמידים ואמינים יותר ושיפוץ מתקני טיהור. על ידי מודרניזציה של התשתית, באר שבע מבטיחה את הפונקציונליות והיעילות של מערכת הביוב שלה לטווח ארוך.
  • שינויי אקלים ואירועי מזג אוויר קיצוניים:
    שינויי האקלים מציבים אתגר משמעותי למערכת הביוב של באר שבע. אירועי גשמים יותר ויותר תכופים ואינטנסיביים עלולים להציף את המערכת, ולהוביל להצפות ולדליפות ביוב פוטנציאליות. כדי למתן את ההשפעה של שינויי האקלים, העיר יישמה אמצעים שונים. אלה כוללים התקנת צינורות בעלי קיבולת גדולה יותר כדי להכיל כמויות גבוהות יותר של מי סערה, בניית בריכות אגירה לאגירת עודפי מים באופן זמני במהלך גשמים כבדים, ושימוש במערכות חיזוי מזג אוויר מתקדמות כדי לצפות ולהתכונן לאירועי מזג אוויר קיצוניים.

"לפני העקומה: מה צופן העתיד למערכת הביוב של באר שבע?"

מערכת הביוב של באר שבע ערוכה לעתיד של המשך חדשנות ושיפור. העיר מכירה בחשיבות להישאר לפני העקומה כדי לענות על הצרכים המתפתחים של אוכלוסייתה הגדלה ותנאי הסביבה המשתנים.

היבט מרכזי אחד בתוכניות העתידיות של מערכת הביוב של באר שבע הוא שילוב הטכנולוגיה החכמה. זה כולל הטמעת מערכות ניטור מתקדמות שיכולות לזהות דליפות, סתימות ובעיות אחרות בזמן אמת. מערכות חכמות אלו יאפשרו תחזוקה יזומה ותיקונים בזמן, מזעור שיבושים ואופטימיזציה של הביצועים הכוללים של המערכת.

בנוסף, העיר בוחנת את השימוש במקורות אנרגיה מתחדשים להפעלת תשתית הביוב שלה. זה כולל התקנת פאנלים סולאריים וחקירה של אפשרויות אחרות של אנרגיה בת קיימא. על ידי צמצום ההסתמכות על מקורות אנרגיה מסורתיים, באר שבע יכולה לא רק להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלה אלא גם להפחית את עלויות התפעול בטווח הארוך.

כמו כן, באר שבע מחויבת לקדם חיסכון במים ושימוש חוזר בשפכים. העיר בוחנת באופן פעיל טכנולוגיות ופרקטיקות שיכולות לטפל בשפכים ולעשות בהם שימוש חוזר למטרות שאינן ראויות לשתייה כגון השקיה ותהליכים תעשייתיים. גישה זו לא רק מפחיתה את העומס על משאבי מים מתוקים אלא גם יוצרת מערכת ניהול מים בת קיימא וגמישה יותר.

מבחינת הרחבת תשתיות, בבאר שבע מתכננים להמשיך ולהרחיב את רשת הביוב על מנת לכסות פיתוחים חדשים ואזורים שקודם לכן לא טופלו. גישה פרואקטיבית זו מבטיחה שמערכת הביוב של העיר עומדת בקצב של טביעת הרגל העירונית המתרחבת שלה.

מערכת הביוב בבאר שבע עברה כברת דרך והפכה ממערכת בסיסית לתשתית חדישה ויעילה. למרות האתגרים שמציבים האקלים הצחיח והעיור המהיר, נעשים מאמצים משותפים כדי לשפר אותו עוד יותר. עתיד הביוב בבאר שבע מבטיח ונתפס כמודל לערים אחרות באזורים צחיחים.