לפרטים והזמנות

072-3937695

ביובית בנהריה

שירותי ביובית בנהריה כבר מעל 20 שנה

ביובית 2000, הוקמה על ידי עמרי כהן ומספקת שירותי ביובית בנהריה כבר מעל 20 שנה.

לקוחותינו נמנים בין המגזר הציבורי – עיריות, מוסדות ממשלה, מועצות מקומיות והן לקוחות פרטיים הנזקקים לשירותי ביובית. נשמח להעניק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות שלנו מעידים עלינו

בין לקוחותינו

פתיחת סתימות ביוב נהריה

טכנולוגיה מתקדמת שתשחרר כל סתימה בכל ביוב. החל מקפיצים וכלים שונים ועד לביובית שתפתח את הסתימה בתוך זמן קצר.

תיקון צנרת ללא הרס נהריה

הטכנולוגיה המובילה בארץ ובעולם לתיקון ושיקום קווי ביוב שחוסכים כסף, הרס וכאב ראש. שרוול צנרות וטכניקות חדישות לחידוש צנרת.

צילום קווי ביוב נהריה

צילום קווי ביוב למיפוי וזיהוי תקבלות בצורה מהירה ומקצועית. יעיל לגילוי של סדקים, שברים שורשים ועוד. אפשרות להקלטה ושמירת הצילום.

שורשים בביוב נהריה

הסרה וניקוש שורשים מביוב באופן מהיר ומקצועי כולל מניעה של הופעתם בהמשך. אנחנו מומחים בתחום זה מעל 20 שנה.

מפריד שומנים נהריה

שירות מקצועי ואמין לבעלי מסעדות ועסקים שמתחיל בהתקנת מפריד שומן לפי התקן וממשיך בשירות תקופתי, מקצועי ובמחיר משתלם.

החלפת צנרת נהריה

החלפת צנרת ביוב עם קבלן מקצועי, חומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת. התקנת קווי ביוב קטנים או גדולים כולל הגשה לטופס 4 במידת הצורך.

שאיבת ביוב נהריה

באמצעות משאבת יניקה עוצמתית במיוחדהמחוברת אל מיכל איסוף בעל קיבולת משתנה. ניתן לשאוב ביוב או נוזלים אחרים מכל מקום.

ביובית נמוכה נהריה

ביובית קטנה ונגישה היכולה להגיע לכל מקום לרבות חניונים ורחובות צפופים בניגוד לביוביות נפוצות, מדובר בכלי חזק ועוצמתי במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

סרטונים מהשטח

ביובית בנהריה מחירים

הזמנת ביוביתהחל מ-600 ש”ח
ביובית נמוכההחל מ-890 ש״ח
פתיחת סתימות ביוב580 ש״ח – 820 ש”ח
שאיבות ביובהחל מ-550 ש”ח
שטיפת קווי ביובהחל מ-100 ש״ח למטר (הנחה לקווים ארוכים)
ניקוי שורשים בביוב690 – 1590 ש”ח
שאיבת בור שומןהחל מ-600 ש”ח
שאיבת בור ביוב700 – 1500 ש”ח
צילום קווי ביוב950 – 1890 ש”ח

שירותי ביובית בנהריה בנתניה - שאלות נפוצות

הזמנת שירותי ביובית ועלותיהן תלויה באופי העבודה, קושי וחומרת המצב ומשך זמן העבודה המוערך בשטח. באתר אנחנו מציגים מחירונים במטרה לתת לכם טווח מחירים, כדי שיהיה לכם מעט מושג כמה יעלה השירות.

כן, ביובית 2000 מספקת שירותי ביובית בפריסה רחבה, עם צוות מקצועי ומיומן, טכנולוגיה מתקדמת ביותר וזאת במטרה לפתור לכם את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

פוסט זה בבלוג בוחן את הנושא הנוגע לבעיות ביוב בנהריה, ישראל. אנו מתעמקים כיצד בעיה זו משפיעה על סביבת העיר, על בריאות תושביה ועל ענף התיירות שלה. אנחנו גם בוחנים את המאמצים שנעשו כדי לטפל בנושא הזה, ומה עוד צריך לעשות.

מה הסירחון בנהריה?

העיר הציורית נהריה, השוכנת על החוף הצפוני של ישראל, ידועה בחופי הים היפים שלה ובסצנה הקולינרית התוססת. עם זאת, ישנו ריח לא נעים שנמשך לאחרונה באוויר, ומותיר גם תושבים וגם מבקרים תוהים: מה הסירחון בנהריה?

האשם מאחורי הריח המגעיל הזה הוא לא אחר מאשר בעיית הביוב שפוקדת את העיר בשנים האחרונות. תשתיות מזדקנות וגידול באוכלוסיה העמיסו על מערכת הביוב, והובילו לדליפות והצפות תכופות. כתוצאה מכך, צחנת הביוב הגולמית הפכה לתופעה שכיחה באזורים מסוימים בעיר, ויוצרת סביבה לא נעימה הן לתושבים והן לתיירים.

ההשפעה של בעיית ביוב זו חורגת רק מהריח הלא נעים. הוא גם מהווה סכנות בריאותיות לתושבי נהריה. חשיפה לשפכים גולמיים עלולה להוביל למחלות שונות הנישאות במים, ביניהן גסטרואנטריטיס והפטיטיס A. הריח המגעיל הוא לא רק מטרד אלא גם אינדיקציה לסכנות בריאותיות פוטנציאליות שיש לטפל בהן בדחיפות.

יתרה מכך, לבעיית הביוב הייתה השפעה שלילית על המוניטין של העיר ועל ענף התיירות שלה. נהריה, בעבר יעד פופולרי לחובבי חוף וחובבי אוכל, נרשמה ירידה במספר המבקרים עקב בעיית הביוב המתמשכת. הסירחון והסיכונים הבריאותיים הפוטנציאליים הכרוכים בו הרתיעו תיירים מלבחור בנהריה כיעד לחופשה, וגרמו לפגיעה משמעותית בכלכלה המקומית.

כיצד משפיעה בעיית הביוב על תושבי נהריה?

לבעיית הביוב בנהריה הייתה השפעה משמעותית על חיי היומיום של תושביה. ראשית, הריח הרע שחלחל לעיר מקשה על אנשים ליהנות מסביבתם. הצחנה לא רק משתרכת באוויר אלא גם מחלחלת לבתים ולעסקים, מה שהופך את זה למאתגר להימלט מהשפעותיו הלא נעימות. התושבים נתונים כל הזמן לריח, מה שגורם לאי נוחות וירידה באיכות החיים.

שנית, בעיית הביוב עוררה חששות לגבי בטיחות אספקת המים. עם דליפות והצפות תכופות, קיים סיכון לזיהום, מה שמעמיד את התושבים בסיכון למחלות הנישאות במים. זה הביא לכך שתושבים רבים נאלצו להשקיע במערכות סינון מים יקרות או להסתמך על מים בבקבוקים לצרכיהם היומיומיים, מה שהוסיף נטל כלכלי נוסף לתקציבים המתוחים ממילא.

בנוסף, ההשפעה השלילית על תעשיית התיירות בעיר השפיעה בעקיפין על התושבים. עם פחות מבקרים, עסקים מקומיים המסתמכים על תיירות ראו ירידה בלקוחות ובהכנסות. זה, בתורו, הוביל לאובדן מקומות עבודה ולהחלשת כלכלה. בעיית הביוב פגעה לא רק ברווחתם הפיזית של התושבים אלא גם על יציבותם הכלכלית.

יתרה מכך, נושא הביוב גרם לתסכול ותחושת נטישה בקרב התושבים. הם חשים שהבעיה הוזנחה זמן רב מדי, והרשויות לא נוקטות מספיק כדי לטפל בה ביעילות. הנוכחות המתמדת של הסירחון וחוסר ההתקדמות בפתרון הנושא גרמו לתושבים לאבד את האמון ביכולתה של עירם לספק סביבת חיים בטוחה ובריאה.

"הסביבה היא לא מגרש מזבלה". -השפעת הביוב על סביבת נהריה

לבעיית הביוב המתמדת בנהריה הייתה השפעה הרסנית על סביבתה. הביוב הבלתי מטופל המשתחרר למקווי המים מסביב גורם לזיהום משמעותי. הזיהום של נהרות, נחלים וקו החוף הוביל להרס של חיים מימיים ומערכות אקולוגיות. חומרי המזון והכימיקלים המוגזמים מהביוב משבשים את האיזון של המערכת האקולוגית, מה שמוביל לצמיחת פריחת אצות מזיקות ולירידה של מינים מקומיים.

יתרה מכך, הזיהום הנגרם מהביוב משתרע מעבר למקווי המים. הריח המסריח והחיידקים הנמצאים בביוב זיהמו גם את הקרקע והאוויר בנהריה. הדבר מהווה סיכון בריאותי הן לתושבים והן לחיות הבר באזור. הקרקע המזוהמת משפיעה על החקלאות ועל צמיחת הצמחים, ומשפיעה על הכלכלה המקומית ועל אספקת המזון. בנוסף, הריח המגעיל והמראה המכוער של שפכי הביוב הרתיעו פעילויות חוצות והשפיעו לרעה על האסתטיקה הכללית של העיר.

אי אפשר להמעיט בהשפעה הסביבתית של בעיית הביוב. זה לא רק משפיע על הסביבה הקרובה של נהריה, אלא גם בעל השלכות רחבות יותר על המערכת האקולוגית כולה. שחרור שפכים לא מטופלים תורם לפגיעה בסביבה ופוגע במאמצים לשימור והגנה על משאבי הטבע. חיוני לרשויות לפעול באופן מיידי לטיפול בנושא זה וליישם פתרונות ברי קיימא למניעת פגיעה נוספת בסביבת נהריה.

האם נהריה יכולה להחזיר את מעמדה כיעד תיירותי?

לבעיית הביוב של נהריה הייתה ללא ספק השפעה שלילית על מעמדה כיעד תיירותי. עם זאת, עם אמצעים נכונים ומחויבות מצד הרשויות המקומיות, עדיין יש תקווה לנהריה לתפוס מחדש את מעמדה כמקום אטרקטיבי למבקרים.

  • 1. השקעה במערכות תשתיות וניהול פסולת:
    אחד הצעדים המרכזיים בהחייאת ענף התיירות בנהריה הוא השקעה בתשתיות מודרניות ובמערכות ניהול פסולת. שדרוג מתקני הטיפול בשפכים בעיר והטמעת שיטות סילוק פסולת יעילות לא רק יתייחסו לבעיה המיידית אלא גם יפגינו מחויבות לקיימות סביבתית. זה יעזור לבנות מחדש את האמון בקרב התיירים ולהבטיח סביבה נקייה ובריאה יותר הן לתושבים והן למבקרים.
  • 2. קידום תיירות אקולוגית ושיטות קיימא:
    נהריה יכולה לנצל את היופי הטבעי שלה ואת המערכות האקולוגיות הייחודיות שלה על ידי קידום תיירות אקולוגית. על ידי הדגשת מאמציה לשקם ולהגן על הסביבה, העיר יכולה למשוך מבקרים המעוניינים בפרקטיקות תיירות בת קיימא. זה יכול לכלול פעילויות כגון טיולי טבע מודרכים, צפרות ותוכניות חינוכיות בנושא שימור הסביבה. שיתוף פעולה עם ארגוני שימור מקומיים וקידום שיטות תיירות אחראיות יסייעו לנהריה לבדל את עצמה כיעד שמעריך ומגן על משאבי הטבע שלה.
  • 3. הגברת המודעות והמעורבות הציבורית:
    כדי לשקם את המוניטין שלה כיעד תיירותי, על נהריה לערב את תושביה וליצור תחושת אחריות משותפת. קמפיינים למודעות הציבור יכולים לחנך את הקהילה המקומית לחשיבות ניהול פסולת נכון והשפעת זיהום הביוב על תדמית העיר וכלכלתה. עידוד התושבים להשתתף באופן פעיל ביוזמות ניקיון ובתוכניות מיחזור לא רק ישפר את חזות העיר אלא גם יטפח תחושת גאווה ובעלות.

נושא הביוב בנהריה הוא עניין דוחק הדורש טיפול מיידי. היא לא מהווה בעיה רק לתושבי העיר, אלא גם משפיעה על איכות הסביבה ועל ענף התיירות. עם זאת, עם מאמצים משותפים של השלטון המקומי, התושבים וארגוני הסביבה, ניתן למתן את הנושא למען נהריה נקייה ובריאה יותר.