לפרטים והזמנות

072-3937695

ביובית בקריות

שירותי ביובית בקריות כבר מעל 20 שנה

ביובית 2000, הוקמה על ידי עמרי כהן ומספקת שירותי ביובית בקריות כבר מעל 20 שנה.

לקוחותינו נמנים בין המגזר הציבורי – עיריות, מוסדות ממשלה, מועצות מקומיות והן לקוחות פרטיים הנזקקים לשירותי ביובית. נשמח להעניק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות שלנו מעידים עלינו

בין לקוחותינו

פתיחת סתימות ביוב קריות

טכנולוגיה מתקדמת שתשחרר כל סתימה בכל ביוב. החל מקפיצים וכלים שונים ועד לביובית שתפתח את הסתימה בתוך זמן קצר.

תיקון צנרת ללא הרס קריות

הטכנולוגיה המובילה בארץ ובעולם לתיקון ושיקום קווי ביוב שחוסכים כסף, הרס וכאב ראש. שרוול צנרות וטכניקות חדישות לחידוש צנרת.

צילום קווי ביוב קריות

צילום קווי ביוב למיפוי וזיהוי תקבלות בצורה מהירה ומקצועית. יעיל לגילוי של סדקים, שברים שורשים ועוד. אפשרות להקלטה ושמירת הצילום.

שורשים בביוב קריות

הסרה וניקוש שורשים מביוב באופן מהיר ומקצועי כולל מניעה של הופעתם בהמשך. אנחנו מומחים בתחום זה מעל 20 שנה.

מפריד שומנים קריות

שירות מקצועי ואמין לבעלי מסעדות ועסקים שמתחיל בהתקנת מפריד שומן לפי התקן וממשיך בשירות תקופתי, מקצועי ובמחיר משתלם.

החלפת צנרת קריות

החלפת צנרת ביוב עם קבלן מקצועי, חומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת. התקנת קווי ביוב קטנים או גדולים כולל הגשה לטופס 4 במידת הצורך.

שאיבת ביוב קריות

באמצעות משאבת יניקה עוצמתית במיוחדהמחוברת אל מיכל איסוף בעל קיבולת משתנה. ניתן לשאוב ביוב או נוזלים אחרים מכל מקום.

ביובית נמוכה קריות

ביובית קטנה ונגישה היכולה להגיע לכל מקום לרבות חניונים ורחובות צפופים בניגוד לביוביות נפוצות, מדובר בכלי חזק ועוצמתי במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

סרטונים מהשטח

ביובית בקריות מחירים

הזמנת ביוביתהחל מ-600 ש”ח
ביובית נמוכההחל מ-890 ש״ח
פתיחת סתימות ביוב580 ש״ח – 820 ש”ח
שאיבות ביובהחל מ-550 ש”ח
שטיפת קווי ביובהחל מ-100 ש״ח למטר (הנחה לקווים ארוכים)
ניקוי שורשים בביוב690 – 1590 ש”ח
שאיבת בור שומןהחל מ-600 ש”ח
שאיבת בור ביוב700 – 1500 ש”ח
צילום קווי ביוב950 – 1890 ש”ח

שירותי ביובית בקריות בנתניה - שאלות נפוצות

הזמנת שירותי ביובית ועלותיהן תלויה באופי העבודה, קושי וחומרת המצב ומשך זמן העבודה המוערך בשטח. באתר אנחנו מציגים מחירונים במטרה לתת לכם טווח מחירים, כדי שיהיה לכם מעט מושג כמה יעלה השירות.

כן, ביובית 2000 מספקת שירותי ביובית בפריסה רחבה, עם צוות מקצועי ומיומן, טכנולוגיה מתקדמת ביותר וזאת במטרה לפתור לכם את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

פוסט זה בבלוג חוקר את העולם המורכב והחיוני של מערכות הביוב בקרית, ישראל. פוסט זה מכסה את ההיסטוריה, המצב הנוכחי, התוכניות העתידיות והחשיבות הכוללת של מערכות אלו, ומספק מבט מקיף על המורכבות של ניהול מי שפכים בעיר מודרנית.

"עבר הביוב בקרית: מה היו האתגרים הראשוניים?"

בעבר התמודדה קרית עם אתגרים משמעותיים עם מערכת הביוב שלה. כאזור עירוני עם אוכלוסייה גדלה, הדרישה למערכת ביוב יעילה ואמינה הייתה מכרעת. עם זאת, התשתית הראשונית לא תוכננה להכיל את העיור המהיר וגידול האוכלוסייה שחוותה העיר. זה הוביל למספר בעיות, כולל סתימות תכופות, ביוב שוצף על גדותיו ומתקני טיפול לא נאותים.

אחד האתגרים הגדולים היה צינורות הביוב המיושנים והקטנים שלא היו מסוגלים להתמודד עם זרימת השפכים הגוברת. הדבר הביא לסתימות תכופות ולגיבויי ביוב, שגרמו אי נוחות וסכנות בריאותיות לתושבים. בנוסף, מתקני הטיפול היו מוגבלים וחסרי יכולת לטפל ביעילות בנפח הביוב שנוצר על ידי העיר.

יתרה מכך, הטופוגרפיה של קרית הציבה אתגרים למערכת הביוב. העיר ממוקמת בשטח הררי, מה שמקשה על בניית מערכת ביוב מבוססת כוח הכבידה. הדבר הצריך יישום תחנות שאיבה ותשתיות נוספות להובלת השפכים למכוני טיהור בצורה יעילה.

התגברות על אתגרים ראשוניים אלו דרשה השקעה ותכנון משמעותיים. העירייה נאלצה לבצע שדרוגי תשתיות נרחבים, לרבות התקנת צינורות גדולים יותר, הרחבת מתקני טיפול והקמת תחנות שאיבה נוספות. שיפורים אלו נועדו להבטיח ניהול יעיל ובר קיימא של שפכים בקרית.

האם מערכת הביוב הנוכחית של קרית מתאימה? מה ניתן לשפר?

מערכת הביוב הנוכחית בקרית עברה שיפורים משמעותיים, אך עדיין יש מקום לשיפורים נוספים. בעוד שהשדרוגים התמודדו עם רבים מהאתגרים הראשוניים, האוכלוסייה הגדלה והפיתוח העירוני של העיר מחייבים שיפורים מתמשכים כדי להבטיח את הלימות המערכת.

תחום אחד שדורש תשומת לב הוא התשתית המזדקנת. חלק מצינורות הביוב ותחנות השאיבה עלולים עדיין להיות מיושנים ומועדים לכשלים. יש ליישם בדיקות ותכניות תחזוקה קבועות כדי לזהות ולטפל בבעיות פוטנציאליות באופן מיידי. בנוסף, הרחבת רשת צינורות הביוב באזורים עם צפיפות אוכלוסין גוברת יכולה לסייע במניעת עומס יתר ולהבטיח זרימת שפכים יעילה.

היבט נוסף שניתן לשפר הוא יכולת הטיפול. ככל שהאוכלוסייה ממשיכה לגדול, מתקני הטיפול הקיימים עשויים להגיע לקיבולת המקסימלית שלהם. השקעה בהרחבה או שדרוג של מתקנים אלה יכולה לעזור לעמוד בביקוש הגובר ולהבטיח טיפול נאות בשפכים לפני שהם יוזרמו חזרה לסביבה.

יתרה מזאת, יישום טכנולוגיות מתקדמות יכול לשפר את היעילות והאפקטיביות של מערכת הביוב. לדוגמה, השימוש בחיישנים חכמים ובמערכות ניטור יכול לספק נתונים בזמן אמת על מצב התשתית, לאפשר תחזוקה יזומה וטיפול בבעיות פוטנציאליות לפני שהן מסלימות.

החזון של קרית לעתיד: כיצד מתפתחות מערכות הביוב?

בעוד קרית מביטה לעבר העתיד, החזון שלה למערכות ביוב סובב סביב אימוץ טכנולוגיות חדשניות ופרקטיקות ברות קיימא. אחד מתחומי המפתח של האבולוציה הוא המעבר לעבר מערכות ניהול שפכים מבוזרות. במקום להסתמך רק על מכוני טיהור מרכזיים, מערכות מבוזרות מאפשרות טיפול בשפכים במקור, הפחתת העומס על התשתית הראשית ושיפור היעילות הכוללת.

בנוסף, קריית שואפת לשלב יותר תשתיות ירוקות במערכת הביוב שלה. זה כרוך בשילוב אלמנטים טבעיים כמו אדמות ביצות בנויות, ביוסוואלים וגגות ירוקים, שיכולים לסייע בקליטת וסינון נגר מי סערה לפני שהם נכנסים למערכת הביוב. גישה זו לא רק מפחיתה את העומס על מכוני הטיהור, אלא היא גם משפרת את חוסנה של העיר לאירועי מזג אוויר קיצוניים ומשפרת את איכות מקווי המים במורד הזרם.

יתר על כן, העיר בוחנת את השימוש במים מוחזרים למטרות שאינן ראויות לשתייה. על ידי טיפול בשפכים ברמה גבוהה, ניתן לייעדם מחדש להשקיה, תהליכים תעשייתיים ואפילו חידוש אקוויפרים של מי תהום. גישה זו לא רק מפחיתה את הביקוש למשאבי מים מתוקים אלא גם ממזערת את הזרמת שפכים מטופלים לסביבה.

יתרה מכך, קרית משקיעה במחקר ופיתוח כדי לחקור פתרונות חדשניים לטיפול בשפכים והשבת משאבים. טכנולוגיות כמו עיכול אנאירובי, ביו-ריאקטורים ממברניים ומערכות שחזור חומרי הזנה נבחנות כדי לשפר את היעילות של תהליכי הטיפול ולהפיק משאבים יקרי ערך כגון אנרגיה וחומרי הזנה ממי שפכים.

"המים הם המניע של הטבע." – לאונרדו דה וינצ'י: ההשפעה הסביבתית של מערכת הביוב בקריית

למערכת הביוב של קרית תפקיד מכריע בשמירה על איכות הסביבה והבטחת רווחת תושביה. על ידי ניהול יעיל של מי שפכים, העיר ממזערת את הסיכון לזיהום ומגינה על המערכות האקולוגיות שמסביב.

טיפול נכון בשפכים חיוני לשמירה על איכות המים בנהרות, אגמים ומקורות מי תהום. מערכת הביוב של קרית מוציאה באמצעות תהליכי טיפול מתקדמים חומרים מזיקים ומחוללי מחלות מהשפכים לפני הזרקתם חזרה לסביבה. זה עוזר למנוע זיהום של גופי מים, שמירה על בריאות החיים המימיים ושמירה על האיזון הטבעי של מערכות אקולוגיות.

יתרה מכך, מערכת הביוב של קרית תורמת לשימור משאבי המים. על ידי טיפול ושימוש חוזר בשפכים, העיר מפחיתה את התלות במקורות מים מתוקים למטרות שאינן לשתייה. גישה בת קיימא זו לא רק עוזרת להקל על מחסור במים אלא גם מפחיתה את האנרגיה והמשאבים הנדרשים לטיפול והפצת מים.

בנוסף להשפעתה החיובית על משאבי המים, מערכת הביוב של קרית מתייחסת גם לנושא ניהול הפסולת המוצקה. באמצעות פינוי פסולת מוצקה מהשפכים, המערכת מונעת הצטברות של מזהמים בסביבה. זה תורם עוד יותר לניקיון הכללי ולרווחתה של העיר.

מערכת הביוב של קרית היא עדות למחויבותה של העיר לבריאות הציבור, תברואה וקיימות סביבתית. למרות שהאתגרים נמשכים, השיפורים המתמשכים והתוכניות העתידיות של העיר מבטיחים להמשיך ולחזק את איכות החיים של תושביה. התפקיד שכל אזרח ממלא בשמירה על תשתית אינטגרלית זו הוא קריטי.