לפרטים והזמנות

072-3937695

ביובית ברמת גן

שירותי ביובית ברמת גן כבר מעל 20 שנה

ביובית 2000, הוקמה על ידי עמרי כהן ומספקת שירותי ביובית ברמת גן כבר מעל 20 שנה.

לקוחותינו נמנים בין המגזר הציבורי – עיריות, מוסדות ממשלה, מועצות מקומיות והן לקוחות פרטיים הנזקקים לשירותי ביובית. נשמח להעניק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות שלנו מעידים עלינו

בין לקוחותינו

פתיחת סתימות ביוב רמת גן

טכנולוגיה מתקדמת שתשחרר כל סתימה בכל ביוב. החל מקפיצים וכלים שונים ועד לביובית שתפתח את הסתימה בתוך זמן קצר.

תיקון צנרת ללא הרס רמת גן

הטכנולוגיה המובילה בארץ ובעולם לתיקון ושיקום קווי ביוב שחוסכים כסף, הרס וכאב ראש. שרוול צנרות וטכניקות חדישות לחידוש צנרת.

צילום קווי ביוב רמת גן

צילום קווי ביוב למיפוי וזיהוי תקבלות בצורה מהירה ומקצועית. יעיל לגילוי של סדקים, שברים שורשים ועוד. אפשרות להקלטה ושמירת הצילום.

שורשים בביוב רמת גן

הסרה וניקוש שורשים מביוב באופן מהיר ומקצועי כולל מניעה של הופעתם בהמשך. אנחנו מומחים בתחום זה מעל 20 שנה.

מפריד שומנים רמת גן

שירות מקצועי ואמין לבעלי מסעדות ועסקים שמתחיל בהתקנת מפריד שומן לפי התקן וממשיך בשירות תקופתי, מקצועי ובמחיר משתלם.

החלפת צנרת רמת גן

החלפת צנרת ביוב עם קבלן מקצועי, חומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת. התקנת קווי ביוב קטנים או גדולים כולל הגשה לטופס 4 במידת הצורך.

שאיבת ביוב רמת גן

באמצעות משאבת יניקה עוצמתית במיוחדהמחוברת אל מיכל איסוף בעל קיבולת משתנה. ניתן לשאוב ביוב או נוזלים אחרים מכל מקום.

ביובית נמוכה רמת גן

ביובית קטנה ונגישה היכולה להגיע לכל מקום לרבות חניונים ורחובות צפופים בניגוד לביוביות נפוצות, מדובר בכלי חזק ועוצמתי במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

סרטונים מהשטח

ביובית ברמת גן מחירים

הזמנת ביוביתהחל מ-600 ש”ח
ביובית נמוכההחל מ-890 ש״ח
פתיחת סתימות ביוב580 ש״ח – 820 ש”ח
שאיבות ביובהחל מ-550 ש”ח
שטיפת קווי ביובהחל מ-100 ש״ח למטר (הנחה לקווים ארוכים)
ניקוי שורשים בביוב690 – 1590 ש”ח
שאיבת בור שומןהחל מ-600 ש”ח
שאיבת בור ביוב700 – 1500 ש”ח
צילום קווי ביוב950 – 1890 ש”ח

שירותי ביובית ברמת גן בנתניה - שאלות נפוצות

הזמנת שירותי ביובית ועלותיהן תלויה באופי העבודה, קושי וחומרת המצב ומשך זמן העבודה המוערך בשטח. באתר אנחנו מציגים מחירונים במטרה לתת לכם טווח מחירים, כדי שיהיה לכם מעט מושג כמה יעלה השירות.

כן, ביובית 2000 מספקת שירותי ביובית בפריסה רחבה, עם צוות מקצועי ומיומן, טכנולוגיה מתקדמת ביותר וזאת במטרה לפתור לכם את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

התפקיד המהותי של ביובית ברמת גן: יתרונות ויכולות

בעיר השוקקת רמת גן יש חשיבות מכרעת לניהול יעיל של הביוב לשמירה על סביבה נקייה ובריאה. אחד השחקנים המרכזיים בתהליך זה הוא משאית סילון הביוב. מאמר זה בוחן את חשיבותן של משאיות אלו, את היכולות שלהן ואת היתרונות שהן מביאות לעיר.

הבנת תפקידה של ביובית

ביובית, המכונה גם משאית ואקום או משאית לניקוי ביוב, היא רכב מיוחד המיועד לטפל באיסוף והובלה של שפכים ושפכים. מצוידות במשאבות ואקום חזקות וסילוני מים בלחץ גבוה, משאיות אלו ממלאות תפקיד חיוני בשמירה על תשתית התברואה של רמת גן.

היכולות של ביובית

  1. איסוף שפכים יעיל: ביוביות מצוידות במיכלי אגירה גדולים ובמשאבות ואקום חזקות שיכולות לאסוף במהירות וביעילות שפכים ממקורות שונים, לרבות אזורי מגורים, מפעלים מסחריים ומתקנים תעשייתיים.
  2. הזרקת מים בלחץ גבוה: משאיות אלו מצוידות בסילוני מים בלחץ גבוה, אשר ניתן להשתמש בהם לסילוק סתימות עקשניות ולנקות קווי ביוב. סילוני המים החזקים יכולים להסיר פסולת, שומן וחסימות אחרות, ולהבטיח זרימה חלקה של שפכים.
  3. חפירת ביוב: בנוסף לאיסוף וניקוי שפכים, ביוביות יכולות לבצע גם חפירות הידרו. תהליך זה כולל שימוש בסילוני מים בלחץ גבוה כדי לשבור אדמה ולשאוב אותה משם, מה שמאפשר חפירה מדויקת מבלי לפגוע בכלי עזר תת קרקעיים.

יתרונות השימוש בביוביות

  1. מניעת סתימות והצפות: תחזוקה וניקוי שוטפים של קווי ביוב באמצעות ביוביות מסייעים במניעת סתימות והצפות, ומפחיתים את הסיכון של גיבוי ביוב לרחובות, לבתים ולשטחים ציבוריים. זה מבטיח סביבה בטוחה ובריאה יותר לתושבים ולמבקרים כאחד.
  2. פתרון חסכוני: באמצעות שימוש בביוביות לתחזוקה וניקיון שוטפים, רמת גן יכולה להימנע מתיקונים יקרים והתערבויות חירום שנגרמות ממערכות ביוב מוזנחות. ניקיון שוטף מסייע להאריך את תוחלת החיים של התשתית ומפחית את הצורך בתיקונים או החלפות גדולים.
  3. ידידותי לסביבה: ביוביות משתמשות במים כחומר הניקוי העיקרי שלהן, וממזערות את הצורך בכימיקלים קשים. גישה ידידותית לסביבה זו מפחיתה את ההשפעה הסביבתית של תחזוקת ביוב תוך הבטחת ניקוי יעיל והסרת פסולת.
  4. יישומים מגוונים: ביוביות אינן מוגבלות לאיסוף וניקוי שפכים בלבד. סילוני המים בלחץ גבוה ויכולות הוואקום שלהם הופכים אותם לכלי רכב רב-תכליתיים שיכולים לשמש למשימות שונות, כגון ניקוי אגני תפס, פינוי פסולת מניקוז סערה ותחזוקת מערכות ספיגה.

סיכום:

למשאית סילון הביוב תפקיד מכריע בתחזוקת תשתית התברואה של רמת גן. עם איסוף ביוב יעיל, הזרקת מים בלחץ גבוה ויכולות חפירה הידרו, הוא מבטיח זרימה חלקה של שפכים, מונע סתימות והצפות ותורם לסביבה נקייה ובריאה יותר. באמצעות אימוץ היתרונות של משאיות אלו, רמת גן יכולה לנהל ביעילות את מערכת הביוב שלה ולהבטיח את רווחת תושביה והעיר כולה.