לפרטים והזמנות

072-3937695

ביובית ברעננה

שירותי ביובית ברעננה כבר מעל 20 שנה

ביובית 2000, הוקמה על ידי עמרי כהן ומספקת שירותי ביובית ברעננה כבר מעל 20 שנה.

לקוחותינו נמנים בין המגזר הציבורי – עיריות, מוסדות ממשלה, מועצות מקומיות והן לקוחות פרטיים הנזקקים לשירותי ביובית. נשמח להעניק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות שלנו מעידים עלינו

בין לקוחותינו

פתיחת סתימות ביוב רעננה

טכנולוגיה מתקדמת שתשחרר כל סתימה בכל ביוב. החל מקפיצים וכלים שונים ועד לביובית שתפתח את הסתימה בתוך זמן קצר.

תיקון צנרת ללא הרס רעננה

הטכנולוגיה המובילה בארץ ובעולם לתיקון ושיקום קווי ביוב שחוסכים כסף, הרס וכאב ראש. שרוול צנרות וטכניקות חדישות לחידוש צנרת.

צילום קווי ביוב רעננה

צילום קווי ביוב למיפוי וזיהוי תקבלות בצורה מהירה ומקצועית. יעיל לגילוי של סדקים, שברים שורשים ועוד. אפשרות להקלטה ושמירת הצילום.

שורשים בביוב רעננה

הסרה וניקוש שורשים מביוב באופן מהיר ומקצועי כולל מניעה של הופעתם בהמשך. אנחנו מומחים בתחום זה מעל 20 שנה.

מפריד שומנים רעננה

שירות מקצועי ואמין לבעלי מסעדות ועסקים שמתחיל בהתקנת מפריד שומן לפי התקן וממשיך בשירות תקופתי, מקצועי ובמחיר משתלם.

החלפת צנרת רעננה

החלפת צנרת ביוב עם קבלן מקצועי, חומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת. התקנת קווי ביוב קטנים או גדולים כולל הגשה לטופס 4 במידת הצורך.

שאיבת ביוב רעננה

באמצעות משאבת יניקה עוצמתית במיוחדהמחוברת אל מיכל איסוף בעל קיבולת משתנה. ניתן לשאוב ביוב או נוזלים אחרים מכל מקום.

ביובית נמוכה רעננה

ביובית קטנה ונגישה היכולה להגיע לכל מקום לרבות חניונים ורחובות צפופים בניגוד לביוביות נפוצות, מדובר בכלי חזק ועוצמתי במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

סרטונים מהשטח

ביובית ברעננה מחירים

הזמנת ביוביתהחל מ-600 ש”ח
ביובית נמוכההחל מ-890 ש״ח
פתיחת סתימות ביוב580 ש״ח – 820 ש”ח
שאיבות ביובהחל מ-550 ש”ח
שטיפת קווי ביובהחל מ-100 ש״ח למטר (הנחה לקווים ארוכים)
ניקוי שורשים בביוב690 – 1590 ש”ח
שאיבת בור שומןהחל מ-600 ש”ח
שאיבת בור ביוב700 – 1500 ש”ח
צילום קווי ביוב950 – 1890 ש”ח

שירותי ביובית ברעננה בנתניה - שאלות נפוצות

הזמנת שירותי ביובית ועלותיהן תלויה באופי העבודה, קושי וחומרת המצב ומשך זמן העבודה המוערך בשטח. באתר אנחנו מציגים מחירונים במטרה לתת לכם טווח מחירים, כדי שיהיה לכם מעט מושג כמה יעלה השירות.

כן, ביובית 2000 מספקת שירותי ביובית בפריסה רחבה, עם צוות מקצועי ומיומן, טכנולוגיה מתקדמת ביותר וזאת במטרה לפתור לכם את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

פוסט זה בבלוג מתעמק בסוגיות של ניהול שפכים בעיר רעננה, ישראל, תוך התמקדות באתגרים ובאסטרטגיות המיושמות לטיפול בהם. הפוסט דן עוד בהשלכות הסביבתיות והבריאותיות של נושאים אלו, ובמחויבות העיר להבטחת סביבה נקייה ובת קיימא.

"מציאות בעיות הביוב ברעננה: עד כמה המצב חמור?"

בעיות הביוב ברעננה הגיעו לנקודה קריטית המהווה איומים חמורים על הסביבה ועל בריאות הציבור. תשתית הביוב המיושנת של העיר, בשילוב עם גידול אוכלוסין ופיתוח עירוני, הביאו לגידול משמעותי בנושאים הקשורים לביוב.

  • 1. תשתית מיושנת:
    מערכת הביוב בעיר תוכננה לפני עשרות שנים כדי להתמודד עם אוכלוסייה קטנה בהרבה. ככל שרעננה גדלה, התשתית התקשתה לעמוד בדרישות הגוברת. זה הביא לסתימות תכופות, דליפות והצפות, מה שהוביל לזיהום מקורות המים והסביבה שמסביב.
  • 2. גידול אוכלוסין ופיתוח עירוני:
    רעננה חווה בשנים האחרונות גידול מהיר באוכלוסייה, כאשר הוקמו יותר פרויקטי דיור ופיתוחים מסחריים. אמנם גידול זה מועיל לכלכלת העיר, אך הוא הטיל עומס נוסף על מערכת הביוב. התשתית הקיימת פשוט אינה מצוידת להתמודד עם מי השפכים המוגדלים שנוצרים על ידי אוכלוסייה גדולה יותר.
  • 3. השפעה על הסביבה:
    בעיות הביוב ברעננה השפיעו קשות על הסביבה. זיהום מקורות מים, כגון נהרות ואקוויפרים תת-קרקעיים, מהווה איום משמעותי על המערכות האקולוגיות המקומיות ועל המגוון הביולוגי. בנוסף, טיפול לא נכון בביוב עלול להוביל לשחרור מזהמים ורעלים מזיקים לסביבה, ולגרום לפגיעה נוספת באיכות האוויר, האדמה והמים.

"טביעת הרגל הסביבתית: מהן ההשלכות על הטבע?"

לבעיות הביוב ברעננה יש טביעת רגל סביבתית משמעותית, בעלת השלכות מרחיקות לכת על הטבע. אחד החששות העיקריים הוא זיהום מקורות המים, אשר לא רק משפיע על מערכות אקולוגיות מימיות אלא גם משפיע על החי והצומח שמסביב.

שחרור של שפכים לא מטופלים או לא מטופלים לנהרות, אגמים ואקוויפרים תת-קרקעיים מוביל לזיהום של גופי מים חיוניים אלה. זיהום זה משבש את האיזון העדין של מערכות אקולוגיות מימיות, וגורם לפגיעה בדגים, צמחים ואורגניזמים מימיים אחרים. הרמות הגבוהות של חומרים מזינים ומזהמים הנמצאים בביוב עלולות להוביל לפריחת אצות ולדלדול חמצן, ולסכן עוד יותר את הישרדותם של החיים במים.

יתרה מכך, השפעת זיהום הביוב חורגת מעבר לגופי מים. כאשר שפכים עולים על גדותיו או דולפים לאדמה, הם עלולים לזהם את הקרקע שמסביב. זיהום זה עלול לשבש את התהליכים הטבעיים המתרחשים באדמה, ולהשפיע על הצמיחה והבריאות של צמחים. בנוסף, נוכחותם של פתוגנים מזיקים וכימיקלים בביוב עלולה להוות סיכון לחיות בר המסתמכות על האדמה עבור בית גידול ומקורות מזון.

ההשלכות על הטבע הן עצומות, שכן טביעת הרגל הסביבתית של בעיות ביוב ברעננה עלולה להוביל להידרדרות ולאובדן המגוון הביולוגי. זיהום מקורות מים וקרקע עלול לשבש את האיזון העדין של מערכות אקולוגיות, ולהוביל לדעיכה או הכחדה של מינים מסוימים. יתר על כן, שחרור מזהמים לסביבה תורם לזיהום אוויר ומים, ופוגע עוד יותר באיכות הסביבה הכוללת.

"חששות בריאותיים: האם אנו מסכנים את רווחתנו?"

לבעיות הביוב ברעננה יש לא רק השפעות מזיקות על הסביבה אלא גם מעוררות דאגות בריאותיות משמעותיות לתושביה. אחד הסיכונים העיקריים הקשורים לזיהום ביוב הוא התפשטות מחלות הנישאות במים. כאשר שפכים לא מטופלים חודרים למקורות מים, הם עלולים להכניס לסביבה פתוגנים מזיקים כמו חיידקים, וירוסים וטפילים. פתוגנים אלה עלולים לזהם את אספקת מי השתייה או אזורי מים לפנאי, ולהעמיד אנשים בסיכון לחלות במחלות כמו כולרה, טיפוס הבטן, הפטיטיס וזיהומים במערכת העיכול.

יתר על כן, לחשיפה לביוב עלולה להיות השפעות שליליות על בריאות דרכי הנשימה. שחרור גזי ביוב, כגון מימן גופרתי ואמוניה, עלול לגרום לגירוי בדרכי הנשימה ולהחמיר מצבי נשימה קיימים כמו אסטמה וברונכיטיס. בנוסף, נוכחות של עובש ופטריות בסביבות לחות כתוצאה מדליפות ביוב עלולה להוביל לאלרגיות וזיהומים בדרכי הנשימה.

בליעה או במגע עם מים או אדמה מזוהמים יכולים גם להוביל לבעיות עור. ביוב מכיל כימיקלים ומזהמים שונים שעלולים לגרות את העור ולגרום לפריחה, זיהומים או תגובות אלרגיות. יתרה מכך, הרמות הגבוהות של חומרים מזינים הקיימים בשפכים, כגון חנקן וזרחן, עלולות לקדם צמיחה של אצות מזיקות, מה שמוביל לייצור רעלים שעלולים להזיק לבריאות האדם אם הם צורכים או באים במגע עם העור.

"פתרונות וחידושים: איך רעננה נלחמת בנושא?"

רעננה מטפלת באופן פעיל בסוגיית הביוב ויישום פתרונות למאבק בבעיה. אחת הגישות המרכזיות היא השקעה בשיפור והרחבה של מתקני טיפול בשפכים. שדרוג התשתית מבטיח טיפול נאות בשפכים לפני שחרורם לסביבה, ממזער את הסיכון לזיהום ומצמצם את ההשפעה על בריאות הציבור והמערכת האקולוגית.

כדי לשפר עוד יותר את ניהול הביוב, הטמיעה רעננה טכנולוגיות מתקדמות ושיטות עבודה חדשניות. העיר אימצה את הרעיון של מערכות טיהור שפכים מבוזרות, הכוללות טיפול בשפכים במקור במקום להסתמך רק על מכוני טיהור מרכזיים. גישה זו לא רק מפחיתה את העומס על התשתיות הקיימות אלא גם מאפשרת שליטה ובקרה טובים יותר על תהליך הטיפול.

בנוסף, רעננה מקדמת באופן פעיל חיסכון במים ומעודדת את התושבים לאמץ שיטות בר-קיימא. על ידי הפחתת צריכת המים, ניתן למזער את ייצור הביוב. העיר מספקת תוכניות חינוכיות ומשאבים להעלאת המודעות לחיסכון במים, קידום השימוש במכשירים יעילים והטמעת מערכות לאיסוף מי גשמים.

פתרון חדשני נוסף שנבדק ברעננה הוא שימוש בשטחי ביצה בנויים לטיפול בשפכים. אדמות ביצות בנויות מחקות מערכות אקולוגיות טבעיות של ביצות ומנצלות צמחים ומיקרואורגניזמים כדי להסיר מזהמים ממי שפכים. שיטה זו מספקת לא רק גישה ידידותית לסביבה לטיפול בשפכים, אלא גם מציעה יתרונות נוספים כמו הגברת המגוון הביולוגי ויצירת שטחים ירוקים אסתטיים בתוך העיר.

יתרה מכך, רעננה משתפת פעולה באופן פעיל עם עיריות וארגונים נוספים כדי לשתף ידע ושיטות עבודה מומלצות בניהול שפכים. על ידי טיפוח שותפויות, העיר יכולה ללמוד מיוזמות מוצלחות שיושמו במקומות אחרים ולהתאים אותן לצרכיה הספציפיים.

אסטרטגיות ניהול שפכים ברעננה, ישראל:

אסטרטגיה עלות (ILS) מסגרת זמן פגיעה
מיחזור מים אפורים 2,000,000 2 שנים הפחתת הזרמת שפכים
טיפול מתקדם בשפכים 3,000,000 3 שנים חיסול מים מזוהמים
מערכת איסוף שפכים 2,500,000 1 שנה זיהום מופחת
תוכנית שימוש חוזר במים 1,500,000 6 חודשים צריכת מים נמוכה יותר

לסיכום, בעוד שלרעננה יש חלק ניכר מהאתגרים בניהול הביוב, הנהלת העיר נוקטת בצעדים אקטיביים להתמודדות עם סוגיות אלו. המשך חדשנות ושיתוף ציבור הם המפתח לשיפור מערכת הביוב והבטחת סביבה בריאה ובטוחה יותר לכל התושבים.