לפרטים והזמנות

072-3937695

ביובית בתל אביב

שירותי ביובית בתל אביב כבר מעל 20 שנה

ביובית 2000, הוקמה על ידי עמרי כהן ומספקת שירותי ביובית בתל אביב כבר מעל 20 שנה.

לקוחותינו נמנים בין המגזר הציבורי – עיריות, מוסדות ממשלה, מועצות מקומיות והן לקוחות פרטיים הנזקקים לשירותי ביובית. נשמח להעניק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות שלנו מעידים עלינו

בין לקוחותינו

פתיחת סתימות ביוב תל אביב

טכנולוגיה מתקדמת שתשחרר כל סתימה בכל ביוב. החל מקפיצים וכלים שונים ועד לביובית שתפתח את הסתימה בתוך זמן קצר.

תיקון צנרת ללא הרס תל אביב

הטכנולוגיה המובילה בארץ ובעולם לתיקון ושיקום קווי ביוב שחוסכים כסף, הרס וכאב ראש. שרוול צנרות וטכניקות חדישות לחידוש צנרת.

צילום קווי ביוב תל אביב

צילום קווי ביוב למיפוי וזיהוי תקבלות בצורה מהירה ומקצועית. יעיל לגילוי של סדקים, שברים שורשים ועוד. אפשרות להקלטה ושמירת הצילום.

שורשים בביוב תל אביב

הסרה וניקוש שורשים מביוב באופן מהיר ומקצועי כולל מניעה של הופעתם בהמשך. אנחנו מומחים בתחום זה מעל 20 שנה.

מפריד שומנים תל אביב

שירות מקצועי ואמין לבעלי מסעדות ועסקים שמתחיל בהתקנת מפריד שומן לפי התקן וממשיך בשירות תקופתי, מקצועי ובמחיר משתלם.

החלפת צנרת תל אביב

החלפת צנרת ביוב עם קבלן מקצועי, חומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת. התקנת קווי ביוב קטנים או גדולים כולל הגשה לטופס 4 במידת הצורך.

שאיבת ביוב תל אביב

באמצעות משאבת יניקה עוצמתית במיוחדהמחוברת אל מיכל איסוף בעל קיבולת משתנה. ניתן לשאוב ביוב או נוזלים אחרים מכל מקום.

ביובית נמוכה תל אביב

ביובית קטנה ונגישה היכולה להגיע לכל מקום לרבות חניונים ורחובות צפופים בניגוד לביוביות נפוצות, מדובר בכלי חזק ועוצמתי במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

סרטונים מהשטח

ביובית בתל אביב מחירים

הזמנת ביוביתהחל מ-600 ש”ח
ביובית נמוכההחל מ-890 ש״ח
פתיחת סתימות ביוב580 ש״ח – 820 ש”ח
שאיבות ביובהחל מ-550 ש”ח
שטיפת קווי ביובהחל מ-100 ש״ח למטר (הנחה לקווים ארוכים)
ניקוי שורשים בביוב690 – 1590 ש”ח
שאיבת בור שומןהחל מ-600 ש”ח
שאיבת בור ביוב700 – 1500 ש”ח
צילום קווי ביוב950 – 1890 ש”ח

שירותי ביובית בתל אביב בנתניה - שאלות נפוצות

הזמנת שירותי ביובית ועלותיהן תלויה באופי העבודה, קושי וחומרת המצב ומשך זמן העבודה המוערך בשטח. באתר אנחנו מציגים מחירונים במטרה לתת לכם טווח מחירים, כדי שיהיה לכם מעט מושג כמה יעלה השירות.

כן, ביובית 2000 מספקת שירותי ביובית בפריסה רחבה, עם צוות מקצועי ומיומן, טכנולוגיה מתקדמת ביותר וזאת במטרה לפתור לכם את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

החשיבות והיתרונות של ביוביות בתל אביב

ביוביות ממלאות תפקיד מכריע בשמירה על הניקיון והפונקציונליות של מערכות הביוב בתל אביב. כלי רכב מיוחדים אלו מצוידים בציוד סילוני רב עוצמה שיכול ביעילות להסיר סתימות, לנקות צינורות ולהבטיח זרימה חלקה של שפכים. במאמר זה נבחן את חשיבותן של ביוביות, יכולותיהן והיתרונות שהן מביאות לעיר.

החשיבות של ביוביות בתל אביב

הסרת חסימה יעילה

ביוביות מיועדות להתמודד גם עם הסתימות העקשניות ביותר במערכת הביוב. באמצעות סילוני מים בלחץ גבוה, הם עלולים לסלק פסולת, שומן וחסימות אחרות שעלולות לגרום לגיבויים ולהצפת גדות. על ידי הסרה יעילה של חסימות, משאיות אלו מסייעות במניעת סכנות בריאותיות פוטנציאליות וזיהום סביבתי.

ניקוי ותחזוקה של צינורות

תחזוקה שוטפת של צינורות ביוב חיונית על מנת להבטיח את אורך החיים שלהם וביצועים מיטביים. ביוביות מצוידות בחרירים מיוחדים שיכולים לנקות את המשטחים הפנימיים של צינורות, להסיר משקעים שהצטברו, שומנים ומשקעים אחרים. גישה פרואקטיבית זו מסייעת במניעת סתימות ומאריכה את תוחלת החיים של מערכת הביוב, ומפחיתה את הצורך בתיקונים או החלפות יקרות.

מניעת תקלות במערכת הביוב

מערכת ביוב מטופחת חיונית לתפקוד חלק של כל עיר. ביוביות ממלאות תפקיד חיוני במניעת כשלים במערכת על ידי זיהוי וטיפול בבעיות פוטנציאליות לפני הסלמה. באמצעות בדיקות שוטפות, משאיות אלו יכולות לזהות סדקים, דליפות או נזקים אחרים בתשתית הביוב, מה שמאפשר תיקונים בזמן וממזער את הסיכון לתקלות עיקריות במערכת.

היתרונות של ביוביות

הגנת הסביבה

באמצעות הסרה יעילה של סתימות וניקוי צנרת, ביוביות תורמות לשמירה על איכות הסביבה. מערכות ביוב מתפקדות כהלכה מונעות שחרור שפכים לא מטופלים לגופי מים, מפחיתות את הסיכון לזיהום מים ומגנים על המערכת האקולוגית.

בריאות ובטיחות הציבור

מערכת ביוב מטופחת חיונית לבריאות ובטיחות הציבור. ביוביות מבטיחות זרימה תקינה של שפכים, מונעות גיבויים והצפות העלולים להוביל להתפשטות מחלות וריחות רעים. באמצעות שמירה על מערכת ביוב נקייה ומתפקדת, משאיות אלו תורמות לסביבת חיים בריאה ובטוחה יותר לתושבי תל אביב.

עלות-תועלת

השקעה בתחזוקה וניקיון שוטפים של מערכת הביוב באמצעות משאיות סילון יכולה לחסוך בעלויות משמעותיות בטווח הארוך. על ידי מניעת תקלות מערכות גדולות והפחתת הצורך בתיקוני חירום, העיר יכולה להימנע מתיקונים יקרים ולמזער את ההפרעות שנגרמות מבעיות הקשורות לביוב.

סיכום:

ביוביות הן נכס הכרחי בשמירה על הפונקציונליות והניקיון של מערכת הביוב בתל אביב. היכולת שלהם להסיר ביעילות סתימות, לנקות צינורות ולמנוע כשלים במערכת מביאה ליתרונות רבים, כולל שמירה על איכות הסביבה, בריאות הציבור וחסכוניות. על ידי הכרה בחשיבותן של משאיות אלו והשקעה בשימוש השוטף בהן, תל אביב יכולה להבטיח תפעול חלק של תשתיות הביוב שלה לאורך שנים.